Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki od kilku lat są bardzo mocno skonfliktowani – z ich ust padały dość mocne oskarżenia, a przede wszystkim z ust dziennikarza. Dlatego ogromnym szokiem był wywiad tych dwóch celebrytów w podcaście portalu Onet „WojewódzkiKędzierski”.

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki WYSTĄPIĄ RAZEM! Zakopali topór wojenny?!

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki pogodzili się na wizji w Onecie

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki świetnie wykorzystali spotkanie w cztery oczy, podczas którego zakopali topór wojenny, kiedy celebrytka powiedziała, że rozumie zachowanie Kuby, kiedy ją publicznie obrażał:

Dlaczego jesteś w stanie ogarnąć to, że idziesz gadać z gościem, który mówił o Tobie różne rzeczy, nie do końca prawdziwe. Sama zadałam sobie to pytanie i właśnie dlatego, że mam wrażenie, że to było zrobione z miłości. U Stanowskiego w „Kanale Sportowym” powiedziałeś wprost, że pewne rzeczy działy się z powodu miłości i wiesz, co, to jest dla nie argument – tłumaczy.

Po tym zdaniu Wojewódzki przyznał jej racje i przeprosił: „Za wszystkie złe słowa chętnie Cię przeproszę, patrząc prosto w oczy”  – powiedział dziennikarz.

Kuba Wojewódzki PRZEPROSIŁ Małgorzatę Rozenek podczas wywiadu!

Wielu słuchaczy może być zawiedzionych, ponieważ cała rozmowa przebiegła bardzo spokojnie i w miłej atmosferze. A co jeszcze ciekawego powiedziała Małgorzata Rozenek?

Okazuje się, że gwiazda przez całe swoje życie prawie w ogóle nie imprezowała, a uwaga… pierwszego jointa zapaliła dopiero z Radosławem Majdanem. Kuba zapytał się Małgosi, czy robiła bilans: złe towarzystwo vs. wzorce z domu?

Znając to, jak wyglądało moje życie, nie było nawet czasu na złe towarzystwo. Pamiętam, jak zaczęłam spotykać się z Radosławem, to bardzo mi to ciążyło. Najpierw w szkole baletowej, potem Francja i nie było tam jakiegoś wielkiego przytupu –  tłumaczy.

Wojewódzki nie mógł uwierzyć, więc dopytał: „pierwszy joint?”. Na co gwiazda: „Z Radosławem, tak samo, jak pierwszy kieliszek alkoholu wypiłam z moim drugim mężem z Jackiem [red.Rozenek]”.

Kuba w pewnym momencie przerwał rozmowę i przypomniał Małgosi wspólny powrót do domu. To chyba najbardziej zaskakujący wątek rozmowy:

Pamiętasz, jak wracaliśmy z imprezy taksówką? Powiedziałaś: „Ale ma pan burdel w bagażniku! Zrobić panu porządek?”. (…) Pamiętam, bo jechaliśmy kombi, a ty wtedy zaczęłaś prowadzić program „Perfekcyjna Pani Domu”. Pomyślałem sobie: „Diabeł wcielony!” – wspomina. 

Rozenek twierdzi, że nie pamięta tej sytuacji i podkreśla, że nie byli razem na imprezie:

Tylko nie chciałabym, żeby zostało takie wrażenie, że byliśmy na tej imprezie razem, ani że na nią razem poszliśmy! Po prostu było bardzo mało taksówek – sprostowała Małgorzata.

Podczas wywiadu poruszono też wątek Radosława Majdana – męża celebrytki. Piotr Kędzierski zapytał, czy „wiedziała, że Radosław będzie super tatą”. Małgosia wtedy wyznała, że była to jej największa obawa, jak się poznali: nie bała się zranienia, „tylko tego, że jej dzieci wchodzą na niebezpieczną ścieżkę, której ten brak stabilność nie jest im rekompensowany„.

Nagle stajesz przed tatkim dylematem, czy moje szczęście jest ważniejsze, czy ich szczęścia, czy można to połączyć. To, że ja czułam się „wow” i zaopiekowana, to ja wiedziałam, ale to nie było w tym momencie istotne. I muszę powiedzieć, że Radosław wszedł tutaj bardzo dobrze – podkreśla.

O co chodzi w konflikcie Rozenek vs. Wojewódzki? WYJAŚNIAMY!

Małgosia wspomniała pierwsze spotkanie Majdana z jej synami: Stanisławem i Tadeuszem:

Bardzo nam zależało, żeby spotkać się na neutralnym gruncie, większa ilość osób, u moich przyjaciół w domu. Radosław przyniósł ze sobą rękawice bramkarskie – to był jeszcze ten czas, że nie było wiadomo, że na pewno nie chcą grać w piłkę. Mój Tadeusz (teraz średni, wtedy najmłodszy) mówi: „ale masz fajne tatuaże” – wspomina Rozenek.

Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek Fot. Podlewski/AKPA

Wojewódzki był tak ciekawy prywatnej sfery swojego gościa, że zapytał jeszcze, jak wyglądało pierwsze spotkanie Radosława z teściem:

Radosław włożył garnitur, serio! Poszliśmy na spacer oglądać szopki na Nowym Świecie, takie było założenie, bo ja od dzieciństwa jeżdzę oglądać te szopki. Wiesz, kto miał największe emocje? Ja! Moja mama do mnie: „Weź Ty się uspokój”. (…) Radosław bardzo się starał, mój tato się starał, przeszli na „Ty”. Powiedział do mojego Radosława: „bądź tego wart”, a Radosław powiedział „obiecuję”. I nigdy w życiu nie wydarzyło się nic, co by przez chwilę spowodowało, żeby mój tato się martwił.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan Fot. Podlewski/AKPA

WOW! Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w projekcie syna Stanisława. Jak z prawdziwego domu mody

WOW! Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w projekcie syna Stanisława. Jak z prawdziwego domu mody