W marcu 2022 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po 17 latach związku i 14 latach małżeństwa ogłosili swoje rozstanie, które bardzo szybko przerodziło się w jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu. Dziś obydwoje układają sobie życie u boku nowych partnerów. Jednocześnie rozwód rodziców był największym ciosem dla ich dzieci: 13-letniego Adama i 9-letniej Helenki. W jednym z wywiadów Marcin Hakiel przyznał, że ich dzieci korzystały z pomocy psychologa:

Był moment, że dzieci miały trudniej i było to widoczne w ich zachowaniu. […] Mieliśmy opiekę: dzieci chodziły do specjalistów, rozmawiały o sytuacji – czasem łatwiej porozmawiać o trudnych emocjach z kimś obcym. Szkoła, psycholodzy szkolni bardzo nam pomagali, korzystaliśmy też z pomocy z zewnątrz. Oni potrzebowali to przegadać. A im bardziej to cichło, tym było prościej.

Córka Cichopek i Hakiela poszła do pierwszej komunii! Obeszło się bez spięć pod kościołem, a co było potem?

Marcin Hakiel podarował córce rower za 3 tysiące złotych z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Teraz Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek musieli zrobić dobrą minę do złej gry i zachować pozory dobrych relacji ze względu na pierwszą komunię ich córki Helenki. Para wraz ze swoimi nowymi drugimi połówkami, spotkała się w kościele św. Elżbiety w Powsinie. Po uroczystości ich córka miała dwa osobne przyjęcia – uroczysty obiad u Katarzyny Cichopek oraz przyjęcie u Marcina Hakiela i jego rodziców. To właśnie na tej drugiej imprezie dziewczynka otrzymała od taty drogi prezent – damski rower z koszyczkiem, którego wartość Super Express wycenił na ok. 3 tysiące złotych:

Po kilku godzinach po dzieci przyjechał Marcin Hakiel. Nie wchodził do mieszkania Kasi. Zaczekał na Helenę i Adama przed blokiem. W mieszkaniu tancerza czekało na nich drugie przyjęcie. Dziewczynka dostała tam piękny damski rower z koszyczkiem. Taki pojazd kosztuje aż 3 tysiące złotych!Helenka od razu chciała przetestować rower, więc razem z tatą i jego nową partnerką, Dominiką, wyszli na spacer – czytamy w Super Expressie.

Marcin Hakiel zdradza, jak jego dzieci poradziły sobie z rozwodem: „Chodziły do specjalistów”

pasekkozak

Marcin Hakiel wraca do rozwodu w najnowszym wywiadzie. Wbił szpilę Cichopek

IG: marcinhakiel

Instagram: marcinhakiel

Marcin Hakiel z ojcem, fot. IG: marcinhakiel

IG: marcinhakiel

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA