Mariah Carey (52 l.) w miniony weekend pochwaliła się swoją 11-letnią córką Monroe, którą ma ze swoim byłym mężem Nickiem Cannonem (42 l.), seryjnym ojcem. Muzyk i prezenter telewizyjny, który jest ojcem 10 dzieci, wkrótce powita swoje 3. dziecko z byłą osobowością radiową Abby De La Rosa. Para ma już 16-miesięcznych synów bliźniaków Ziona i Zilliona.

Nick Cannon wyznaje Mariah Carey miłość. Co na to jego partnerka?

Mama z córką wybrały na wspólny wieczór czarne stylizacje i… te same fryzury. Sama Carey nazwała ich włosy „extravaganzą”. 11-letnia Monroe ma brata bliźniaka o imieniu Moroccan, który nie załapał się tym razem na babski wieczór matki z córką.

 

Mariah Carey z 11-letnią córką Monroe

Mariah Carey świętuje 25-lecie kultowego już albumu „Butterfly”, który świętuje własną kolekcją biżuterii inspirowaną motylami, zaprojektowaną we współpracy z luksusową marką biżuteryjną Chopard.

Mariah Carey pokazuje stare zdjęcie, „Chciałam wyglądać jak Rachel”

Nie uznaję czasu, więc to 25 sekund, 25 minut, jakkolwiek chcemy to nazwać […] Poważnie, po przejściu przez to, przez co musiałem przejść, aby nawet stworzyć album Butterfly  […] To jest trochę niewiarygodne, wyznała w rozmowie z magazynem People.