Doda i Edyta Górniak od lat są ze sobą skonfliktowane. Temat ich znów powrócił na pierwsze strony, kiedy panie spotkały się podczas konferencji Polsatu.

Doda odpowiada Edycie Górniak i Radkowi Majdanowi: „Nie obchodzą mnie!”

Edyta Górniak vs Doda

Teraz wszyscy byliśmy świadkami ich uszczypliwości wobec siebie. Zaczęło się od tego, że spóźniona Edyta Górniak nie podała ręki Dodzie tuż po tym, jak gorąco przywitała się z Edwardem Miszczakiem i Niną Terentiew. Artystka wówczas zrobiła kwaśną minę. Potem Edyta w wywiadach tłumaczyła, że powiedziała „cześć” Dodzie, a rękę podała tylko starszym od siebie.

@polsat Wejście Edyty Górniak na konferencje Polsat Super Hit Festiwal 😍🔥 #polsat #polsatsuperhitfestiwal #pshf2023 #festiwalepolsatu ♬ dźwięk oryginalny – polsat

Edyta Górniak NIE CHCIAŁA wystąpić razem z Dodą! Steczkowska zgodziła się bez mrugnięcia okiem

Natomiast, kiedy Górniak zabrała głos podczas konferencji, Rabczewska stroiła miny, co udokumentowały liczne kamery:

@polsat Doda podczas przemówienia Edyty Górniak 👀 #pshf #polsat #pshf23 #polsatsuperhitfestiwal #doda #edytagórniak ♬ dźwięk oryginalny – polsat

W rozmowie z reporterem Kozaczka tak Doda komentuje całe zajście podczas konferencji Polsatu:

W ogóle nie miałam emocji. Raczej mnie to rozbawiło i nadal mnie to bawi. A jeszcze jest tak z perspektywy osoby stojącej z boku, uważam, że przepychające się między sobą 40-50 letnie celebrytki – to jest komiczne. I urocze jednocześnie. Takie akurat rzeczy, to w ogóle w żaden sposób mnie nie obchodzą, bo nie są w żaden sposób krzywdzące, atakujące czy smutne. To jest taka pikanteria show-biznesowa, która daje wam coś do pisania, fanom do stawania po czyjejś stronie, no ale ja przecież nie będę drugą dobę tym żyć. No bez przesady, mam to gdzieś.

Od czego wszystko się zaczęło? Otóż obie od początku swojej kariery sobie dokuczały, co krok podczas wywiadów wbijały sobie szpile. Już w 2008 roku Edyta Górniak nie chciała wstępować z Rabczewską w jednym programie pod tytułem Divy, w którym widzowie mieliby śledzić rywalizację gwiazd w różnych konkurencjach. Rok później znów Edyta nie chciała występować w Dodą w jednym show, tym razem „Tylko nas dwoje” w Polsacie.

Doda zdradziła, jak Edyta Górniak zachowała się wobec niej i jej ekipy na wspólnym koncercie

Wydawało się już, że konflikt zakończy się w 2019 roku, kiedy Doda wyciągnęła rękę do Edyty Górniak i zaprosiła ją na wspólny koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Wówczas diva odmówiła, tłumacząc, że to jest brak szacunku siedząc w toalecie z ręcznikiem na głowie.

Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Doda, fot. Podlewski/AKPA