Choć Doda robi dziś wszystko, by zaprezentować się od zupełnie innej, bardziej profesjonalnej i dojrzałej strony, wciąż ciągną się za nią konflikty i afery sprzed lat. Piosenkarka zasłynęła jako ogromna skandalistka z ciętym językiem i serią burzliwych związków oraz byciem skłóconym z wieloma innymi gwiazdami w show-biznesie.

Dziś Doda kreauje się na zupełnie inną osobę i odbudowuje za sobą spalone mosty. Również show-biznes daje jej kolejne szansy – piosenkarka po wieloletnim banie znów pojawia się w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz na muzycznych festiwalach.

Pewne rzeczy pozostają jednak niezmienne i jest nimi konflikt z dwiema osobami: Edytą Górniak oraz byłym mężem, Radosławem Majdanem.

Radek Majdan pierwszy raz od 16 lat tak ostro o Dodzie!

Radosław Majdan nazwał Dodę „stalkerką”

Jakiś czas temu Radosław Majdan po raz pierwszy od wielu lat zdecydował się skomentować poczynania Dody i jej medialne ataki na swoją osobę. W rozmowie z Plotkiem wyraził niepochlebną opinię o piosenkarce, porównując ją do stalkera:

Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje [na temat związku – przyp.red.]. […] Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, to sobie mówię: oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją [cierpliwość – przyp. red.] mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina [mediom – przyp.red.]. W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej.

Doda publicznie upokorzona przez Edytę Górniak? Wszystko na oczach innych gwiazd!

Edyta Górniak zlekceważyła Dodę w trakcie konferencji Polsatu

Z kolei Edyta Górniak, z którą Doda ma na pieńku od 2005 roku, ostentacyjnie zignorowała piosenkarkę w trakcie konferencji Polsatu z okazji Polsat SuperHit Festiwal, na którym obydwie zamierzają wystąpić. Na nagraniu zza kulis, które pojawiło się na oficjalnym profilu stacji na Instagramie mogliśmy oglądać, jak Edyta Górniak wita się z przybyłymi na wydarzenie gwiazdami, podając rękę m.in Maryli Rodowicz, Edwardowi Miszczakowi oraz Ninie Terentiew, ignorując przy tym całkowicie Dodę, która siedziała pomiędzy.

Później Górniak w rozmowie z Pomponikiem wyjaśniła, że podaniem ręki witała się tylko z „osobami, które są najstarsze” oraz przyznała, że jest już „przyzwyczajona” do kąśliwych uwag Dody stwierdzając, że ta „musi być za wszelką cenę zauważona”.

Doda komentuje śmierć Tekielego. Jest przerażona! Martwi się o Dariusza Pachuta

Doda odpowiada Edycie Górniak i Radosławowi Majdanowi

Teraz Doda udzieliła nam wywiadu, w którym zdecydowaliśmy skonfrontować ją zarówno z wypowiedzią Radka Majdana jak i zachowaniem Edyty Górniak. Zapytaliśmy między innymi, czy emocje po ostatnim „konflikcie” z Edytą Górniak już opadły i czy może spać spokojnie. Doda przyznała, że zupełnie to nią nie wstrząsnęło i podkreśliła, że jest to typowa cecha show-biznesu, w którym zawsze coś się dzieje:

W ogóle nie miałam emocji. Raczej mnie to rozbawiło i nadal mnie to bawi. A jeszcze jest tak z perspektywy osoby stojącej z boku, uważam, że przepychające się między sobą 40-50 letnie celebrytki – to jest komiczne. I urocze jednocześnie. Takie akurat rzeczy, to w ogóle w żaden sposób mnie nie obchodzą, bo nie są w żaden sposób krzywdzące, atakujące czy smutne. To jest taka pikanteria show-biznesowa, która daje wam coś do pisania, fanom do stawania po czyjejś stronie, no ale ja przecież nie będę drugą dobę tym żyć. No bez przesady, mam to gdzieś.

Następnie zapytaliśmy ją o głośną wypowiedź jej byłego męża, w której nazwał ją „stalkerką”. Zapytaliśmy jak się do tego odniesie:

No to jak Ty się odniesiesz, bo jak mi będziesz zadawał pytania, to potwierdzisz to (śmiech) i będziemy razem stalkerami.

Po czym na nasze pytanie, czy w rzeczywistości jest „sfrustrowana i nieszczęśliwa” (jak to określił Radosław Majdan) odpowiedziała:

Bywałam nieszczęśliwa bardzo i ciężko mi było w życiu. I bardzo pracuję nad tym, by zachować to szczęście i spokój ducha, ale nie jest to łatwa praca i tak jak każdy człowiek – raz na górze, raz na dole.

Doda dostała nową pracę! Sprawdzi się jako… PROWADZĄCA

pasekkozak

Doda wróciła do TVN! Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak uciekają przed nią w popłochu

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA