Taniec z gwiazdami doczekał się 10 edycji, program w dalszym ciągu dostarcza wielu emocji swoim widzom. Za nami 5 odcinek tanecznego show. Gwiazdy coraz lepiej tańczą, zaskakując widzów pięknymi choreografiami. Jurorzy w dalszym ciągu wymagający, lecz doceniają starania uczestników wysokimi notami. Kto pożegnał się z programem?

Damian Kordas zdradził nam, kto wygra Taniec z gwiazdami (WIDEO)

Kto odpadł w 5 odcinku Tańca z gwiazdami?

5 odcinek programu był wyjątkowy, a to za sprawą zmian w składzie jurorów. Obok Iwony Pavlović  i Andrzeja Grabowskiego nie pojawił się Michał Malitowski. W jego zastępstwie pary oceniał Kris Adamski – choreograf znany z programu Twoja twarz brzmi znajomo.

To wsparcie oglądających widzów pomaga parom pozostać w programie. Z pewnością głosów zabrakło na jednego uczestnika, który musiał pożegnać się z show. Akop Szostak i jego partnerka, Sara Janicka zdobyli 21 punktów, jednak decyzją publiczności opadli z tanecznego show. Chwilę po ogłoszeniu wyników, tancerka postanowiła podziękować Akopowi za to, że to z nim mogła zadebiutować w programie.

Akop walczył z chorym kręgosłupem, ale wygrał pierwszą konkurencję – maraton taneczny. Po wczorajszym występie musi skupić się na rehabilitacji. Trzymamy za niego kciuki! – czytamy na Instagramie telewizyjnego show.

Najwyżej punktowane dwie pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar, miały powody do świętowania.

Groźny wypadek w najnowszym odcinku Tańca z gwiazdami!

Damian Kordas jest zwycięzcą jezdnej z edycji programu Masterchef. Młody kucharz skręcił kostkę Tańcu z gwiazdami. Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas programu na żywo, na oczach jurorów i milionów widzów. Damian i jego taneczna partnerka, Janja Laser, tańczyli do piosenki Kayah i Gorana Bregovicia Prawy do lewego. Ich występ porwał publiczność. Jurorzy przyznali parze aż 30 punktów. Damian swój występ zakończył kulejąc. Z pomocą przyszedł  Krzysztof Ibisz, który podstawił krzesło, by kontuzjowany uczestnik mógł odciążyć bolącą nogę. Trzeba przyznać, że Kordas zachował się profesjonalnie do samego końca.

Oglądaliście 5 odcinek popularnego show? Jak wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Magda Bereda szczerze o Tańcu z gwiazdami: Po każdym odcinku mam wyrzuty sumienia. Że chyba nie powinnam tu być

Najbardziej uwielbiana tancerka w Tańcu z Gwiazdami skrywa przykrą historię

WOW! Poważna zmiana w Tańcu z gwiazdami! Nie wystąpi jedna z głównych gwiazd

Taniec z gwiazdami

fot. AKPA

Taniec z gwiazdami

fot. AKPA

Taniec z gwiazdami

fot. AKPA

Taniec z gwiazdami

fot. AKPA

Taniec z Gwiazdai

fot. AKPA