Julia Wieniawa od najmłodszych lat cieczy się popularnością. Kiedy jej koledzy i koleżanki wybierali kierunek studiów, ona wybierała kreacje na czerwony dywan i podpisywała kontrakty reklamowe. A wszystko zaczęło się od serialu „Rodzinka.pl” i od związku z Antkiem Królikowskim.

Julia Wieniawa o związkach: „Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę”

Julia Wieniawa na starych zdjęciach

Dziś Julia Wieniawa może pochwalić się rolami w wielu filmach i serialach, własną marką odzieżową oraz nową płytą „Omamy”. Teraz, jak przyznała w nowym poście na Instagramie, do wszystkiego doszła: ‚Konsekwencją, wytrwałością i pracą”:

Czasem patrząc na swoje stare zdjęcia, przypomina mi się, o czym marzyła ta mała dziewczynka. I jestem z siebie naprawdę dumna. Dumna z tego, kim się stałam i do czego doszłam. Konsekwencją, wytrwałością i pracą. Kieruję się w życiu sentencją: „jestem kowalem swojego losu” – uważa.

Julia Wieniawa spotyka się z piłkarzem Tymoteuszem Puchaczem! Czy to nowa miłość?

Podkreśla, że to od nas samych zależy, jaką drogą podążamy i co jesteśmy w stanie osiągnąć.

Momentami musimy pokonać przeciwności losu, ale zawsze warto spełniać marzenia. Bądź swoim szefem! – napisała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa o swojej karierze i wizerunku w social mediach: „W internecie zamieszczam PRZESIANE informacje na swój temat”

W ramach kampanii reklamowej opublikowała swoje stare zdjęcie, na którym ma zaledwie kilka lat. Julia była uroczym dzieckiem i do dziś został jej ten sam uśmiech.

  • Jaka cudna mała Julia
  • Brawo Julka, jesteś turbo pracowita, ambitna, utalentowana i piękna. Wróżę Ci ogromną, światową karierę
  • Julka Ty zawsze taka piękna
  • To wielka duma mieć taką wyjątkową osobę w naszym kraju! – czytamy pod postem.