Rebecca Black 9 lat temu stała się niezwykle popularna. To za sprawą piosenki „Friday”, którą nagrała. Utwór rozszedł się w sieci, a wiele osób chyba nawet dziś jest w stanie go zanucić. Singiel przyniosła jej sławę, ale też ściągnęła na, wówczas 13-letnią, Rebeccę ogromną falę hejtu. Internauci krytykowali zarówno słowa piosenki, jak i teledysk do niej, a także głos piosenkarki i jej wygląd. „Friday” szybko został także okrzyknięty „najgorszą piosenką świata”.

Pamiętacie Alę z Blog 27? Czy dalej zajmuje się muzyką?

Rebecca Black – jak dziś wygląda?

Po 9 latach od premiery piosenki Rebecca Black opublikowała na Twitterze wpis, w którym odniosła się do nagranej przed laty piosenki. Hejt i krytyka odbiły się na jej życiu, a piosenkarka zmagała się z depresją.

9 lat temu w internecie opublikowany został teledysk do piosenki o „Friday”. Przede wszystkim chciałbym móc wrócić i porozmawiać z tamtą 13-letnią sobą, która strasznie się wstydziła i bała się świata. Do mojej 15-letniej ja, która czuła, że nie ma z kim porozmawiać o depresji, z którą się borykała. Mojej 17-letniej ja, w którą w szkole rzucano jedzeniem. Mojej 19-letniej ja, której prawie każdy producent/autor tekstów mówił mi, że nigdy nie będzie ze mną pracować.Do diabła, także do samej siebie sprzed kilku dni, kiedy czułam się tak obrzydliwie patrząc w lustro – napisała.

Pamiętacie tę gwiazdkę? Grała rozpieszczoną nastolatkę w produkcji Disney’a, teraz jest dorosłą kobietą

Z jej wpisu wynika, że choć miewa gorsze momenty, to stara się pozytywnie myśleć.

Staram się pamiętać, że każdy dzień jest nową okazją do zmiany rzeczywistości i odnowy ducha. Nie jesteś zdefiniowany przez żaden swój wybór lub rzecz. Czas leczy i nic nie jest raz na zawsze. To proces, nigdy nie jest za późno, aby go rozpocząć – czytamy.

Rebecca napisała, że dla niektórych jej wpis może być dziwny, ale dla niej opublikowanie go jest niezwykle ważne.

To może być dziwna rzecz do publikowania, ale szczerość sprawia, że czuję się dobrze i nic poza tym – zakończyła.

Rebecca Black – co dziś robi?

Sytuacja z przeszłości nie zniechęciła piosenkarki do tworzenia muzyki. Rebecca cały czas się rozwija i nagrywa nowe piosenki. Niedawno wzięła udział w drugim sezonie muzycznego programu „The Four: Battle for Stardom”. W przesłuchaniach zaśpiewała na żywo, a jej wykonanie piosenki „Torn” zachwyciło publiczność i jurorów.

ZOBACZ TEŻ:

Pamiętacie żywego Kena? Teraz zrobił się na Barbie i ani myśli przestać z operacjami!

„BrzydUla” WRACA na antenę. Pamiętacie kultową postać Violi Kubasińskiej?

Jak DZIŚ wygląda Alicja Janosz? Zwyciężczyni Idola z 2002 roku wzięła udział w koncercie Kobiety ratują planetę

 

View this post on Instagram

what’s black and white and red all over?

A post shared by Rebecca Black (@msrebeccablack) on

Rebecca Black/fot. Forum

Rebecca Black/fot. Forum

Rebecca Black/fot. Forum

Rebecca Black/fot. Forum