Paulina Smaszcz (47 l.) po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim (47 l.) zrezygnowała z nazwiska byłego męża i postanowiła wyprowadzić się z ich wspólnego domu. Dziennikarka już jest w nowym związku. Pokazała nawet partnera – spotyka się z Rafałem Krauze. Wydaje się, że to poważny związek bo para wyjechała na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że w dalszym ciągu w mieszkaniu Smaszcz wisi zdjęcie jej ex męża.

Zakochana Paulina Smaszcz pozuje w bikini. Miłość tak na nią działa?

Paulina Smaszcz ma na ścianie zdjęcie byłego męża

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zdecydowali się na rozwód po 24 latach związku. Smaszcz w wywiadach przyznała, że to ona czuła się opuszczona, a Maciej nie dawał jej swojej uwagi. Mówczyni motywacyjna postanowiła zakończyć to małżeństwo. Teraz ułożyła swoje życie na nowo – jest w szczęśliwym związku i wyprowadziła się ze wspólnego domu, który dzieliła z byłym mężem.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy szczerze o rozwodzie: To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam…

Smaszcz przy okazji postanowiła pokazać, jak wygląda jej nowy salon. Paulina postawiła na jasne wnętrze. Wysokie ściany, jak i kanapa są w kolorze białym a przytulności dodają kwiaty i galeria zdjęć na ścianie. Paulina zdradziła, że zawiera ona portery „mężczyzn jej życia” – i tak, na ścianie znalazły się zdjęcia jej dwóch synów Juliana i Franciszka. Nie zabrakło fotek ulubionych artystów – brytyjskiego aktora Roger Moore i Elvisa Presley’a, czy jej o trzy lata starszego brata Piotra.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska skomentowała rozwód z mężem. „Mam szczęście. Rozchodzimy się megapokojowo”

Specjalnie miejsce na ścianie poświęcone jest również jej byłemu mężowi, Maciejowi Kurzajewskiemu. Nie jest tajemnicą, że para rozstała się w przyjacielskiej atmosferze i w dalszym ciągu utrzymują dobre relacje.

Mężczyźni mojego życia są już na mojej ścianie w moim mieszkaniobiurze. Kocham zawsze na zawsze. Od lewej: Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, @maciejkurzajewski @rogermoore14 @elvis @piotrsmaszcz. Nie lubiłam czarno-białych zdjęć, ale przekonałam się po latach. Kolorową mam duszę i to wystarczy – napisała Paulina.

Paulina Smaszcz ma zdjęcie byłego męża w nowym domu

Co ciekawe na ścianie znalazło się zdjęcie jej ex, ale zabrakło fotki aktualnego partnera, Rafała Krauze.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska znalazła nową miłość po rozwodzie – z kim się spotyka?

Paulina i Maciej pokazali – że mimo tak długiej i wspólnej przeszłości można rozstać się z klasą i w pokojowych warunkach. Niektórzy celebryci mogliby uczyć się od tej pary, jak powinien wyglądać rozwód. Smaszcz przyznała w jednym z wywiadów, że życzy byłemu mężowi jak najlepiej i ma nadzieję, że on również ułoży swoje życie uczuciowe na nowo.

Myślicie, że to za wcześnie – by nowego partnera nazywać „mężczyzną życia”?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Smaszcz pokazała selfie z nowym partnerem. Przystojny?

WOW! Paulina Smaszcz pokazała formę na lato – ale jest wysportowana

Paulina Smaszcz (już nie Kurzajewska) pokazała idealną stylizację na wieczór – nie boi się mocnych kolorów

Paulina Smaszcz z ówczesnym mężem Maciejem Kurzajewskim.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski, fot. Kurnikowski/AKPA.

Paulina Smaszcz z ówczesnym mężem Maciejem Kurzajewskim.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska na ściance.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fot. Podlewski/AKPA.