Paulina Smaszcz od kilku miesięcy nie przestaje zaskakiwać. Wypowiedziała byłemu mężowi Maciejowi Kurzajewskiemu medialną wojnę i wygląda na to, że nie powiedziała ostatniego słowa. Ma za złe dziennikarzowi między innymi to, że od 2019 roku ukrywał romans z Katarzyną Cichopek .

Maciej Kurzajewski kończy 50 lat! Jak wyglądał zanim rozkochał w sobie Kasię Cichopek?

Maciej Kurzajewski świętował 8 urodziny

Maciej Kurzajewski w niedzielę świętował 50 urodziny. Z tej okazji Katarzyna Cichopek sprawiła mu wyjątkowy prezent, wyjazd do Jordanii. Po przyjeździe czekała na niego kolejna niespodzianka – Kasia razem z przyjaciółmi Maćka postanowiła zrobić mu urodzinową niespodziankę i udostępniła na Instagramie nagranie, w którym gwiazdy takie jak Adam Małysz, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Przemysław Babiarz czy Włodzimierz Szaranowicz składają Kurzajewskiemu życzenia.

Nagranie z życzeniami można zobaczyć TUTAJ! 

Maciej Kurzajewski nie może jeszcze zamieszkać z Katarzyną Cichopek

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu

Żeby za dobrze nie było Maćkowi Kurzajewskiemu, uaktywniła się kobieta petarda. Paulina Smaszcz przygotowała dla byłego męża publiczne życzenia z okazji 50 urodzin. Na swoim profilu instagramowym opublikowała ich rodzinne archiwalne zdjęcia, a pod postem napisała:

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia – zaczęła.

Radzi byłemu mężowi, aby zastanowił się, jaki był w przeszłości i nie życzy Maćkowi „drugiej młodości”. Dlaczego?

50-tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat – napisała Paulina.

Paulina Smaszcz potwierdza, że ich rodzina się powiększy!

Stwierdza, że czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc lepiej otworzyć się na drugą połowę życia, mając dokładnie tyle lat, ile się ma.

Przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina – szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera – zakończyła Smaszcz.

Paulina Smaszcz składa życzenia Kurzajewskiemu na 50 urodziny

Fot. Instagram/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz składa życzenia Kurzajewskiemu na 50 urodziny

Fot. Instagram/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz składa życzenia Kurzajewskiemu na 50 urodziny

Fot. Instagram/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz składa życzenia Kurzajewskiemu na 50 urodziny

Fot. Instagram/paulina.smaszcz

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Bono, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA