Kuba Wojewódzki od początku emitowania swojego programu zaprasza publiczność, którą zawsze w jakiś sposób angażuje i się do niej zwraca. Po raz pierwszy w 28 sezonie programu zabrakło publiczności.

Kuba Wojewódzki bez publiczności

Kuba Wojewódzki pokazał swoją KUCHNIĘ. Fanka: „Trochę jak w prosektorium”

Śmiałem się z Norbiego, a teraz sam jestem jak Norbert. On jak występuje, to też nie ma widowni – śmiał się Kuba w programie.

Natomiast będzie to ostatni taki odcinek, bo później produkcja zawiesza nagrywanie programu – jak wiemy, odcinki są nagrywane na bieżąco.

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem i zgrabnymi nogami swojej dziewczyny (FOTO)

Natomiast w tym wyjątkowym odcinku na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł Ten Typ Mes. Jak się okazuje, raper przez długi czas nie chciał przyjść do programu Wojewódzkiego.

Obawiałem się, że po montażu może wyjść niekorzystnie (…) Uraziłeś kilku moich idoli w taki sposób, że Ty wyszedłeś na super gościa przy takich autorytetach, którzy byli wówczas dla mnie nietykalni (…) Zapadł mi w pamięć Wojciech Mann jako osoba, która była przytłoczona Tobą – wyznał Ten Tym Mes. 

Kuba szybko zwrócił mu uwagę, że od lat walczy o to, aby Wojciech Mann odwiedził jego program, ale nigdy nie udało mu się go przekonać.

Kuba Wojewódzki się przyznał! Chce mieć dziecko

Drugim gościem był wokalista, finalista czwartej edycji programu „The Voice of Poland”  Baranovski. Został zapytany o to „czemu jest porównywany do Billie Eilish„. Baranovski odpowiedział, że może dlatego, że jego piosenki puszczają w radiu tak często, jak jej.

Następnie Kuba porównał go do Dawida Podsiadło: „W Polsce mówi się o syndromie Dawida Podsiadło. O tym, że otworzył furtkę emocjonalną dla młodych, zdolnych, wrażliwych i niebojących się opowiadania o trudnych rzeczach artystach. Czy ty jesteś w tym nurcie?„:

Uważam, że jestem. Uważam, że jestem też człowiekiem, który stanął za Dawidem Podsiadło, gdy ten otwierał kolejne drzwi w polskim popie. Dało to szansę wypłynąć kolejnym wykonawcą. Nie chciałbym jednak się do niego porównywać. Ja chciałem być tam, gdzie Dawid, ale nie chciałem być Dawidem – wyjaśnił. 

Wojewódzki nie mógł ominąć pytania o rodzinę i zapytał, dlaczego ma żonę i dziecko:

Po to właśnie, żeby właśnie, żeby być bogatym – stwierdził. 

Dziękuje, że byliście…Mam nadzieję, że będziecie…k.

Gepostet von Kuba Wojewódzki – Król TVN am Dienstag, 24. März 2020