Niedługo przed świętami Bożego Narodzenia fani Agnieszki Kaczorowskiej zaczęli podejrzewać, że aktorka jest w ciąży. Wszystko przez jej wpis, w którym tajemniczo zdradziła, że dzień publikacji posta to dla niej i jej męża wyjątkowa data. Niedługo później kolejne wpisy Kaczorowskiej dały do myślenia internautom.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży? „Dziś dla nas wyjątkowa data”

Agnieszka Kaczorowska podsyca plotki o ciąży

Celebrytka zdradziła, że zrobiła sobie krótką przerwę od mediów społecznościowych, a w tym czasie „leżała i odpoczywała”, a składając obserwatorom świąteczne życzenia dodała, że dla jej rodziny „na pewno będzie to kolejny rok pełen wrażeń”.

Najnowsze słowa Agnieszki Kaczorowskiej tylko podsycą domysły internautów. Aktorka opublikowała w sieci wiadomość od fanki, która napisała jej, żeby opublikowała coś na profilu, bo obserwatorzy za nią tęsknią. Kaczorowska przyznała, że to bardzo miłe, ale planuje chwilowy odpoczynek.

Dostałam taką wiadomość. I to jest bardzo miłe! Natomiast… potrzebuję chwili na odpoczynek, więc wybaczcie, że jestem trochę mniej aktywna. Wrócę niebawem z pełną mocą – napisała.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami w lipcu 2019 roku. Wówczas na świecie pojawiła się ich córka, Emilia. Aktorka i tancerka wiele razy podkreślała w wywiadach, że jest rodzinną osobą i że chciałaby, aby jej córka doczekała się rodzeństwa. Myślicie, że swoimi wpisami sugeruje, że jej rodzina się powiększy?

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o swojej DIECIE. Przez lata jej sylwetka zmieniała się wiele razy

Agnieszka Kaczorowska pisze o TABU związanym z zarobkami: „Lubię zarabiać pieniądze”

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska podsyca plotki o ciąży/fot. Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska sugeruje, że jest w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska podsyca plotki o ciąży/fot. Instagram/agakaczor