Agnieszka Kaczorowska (28 l.) na prośby wielu fanów postanowiła poruszyć temat diety i tego, jak na przestrzeni lat zmieniła się jej sylwetka. Aktorka przekonuje, że w pełni się akceptuje i czuje, że jest w najlepszym momencie swego życia. Kaczorowska pokazała stare zdjęcia i dokładnie opisała swoją transformację.

Agnieszka Kaczorowska pokazała się w BIKINI. Co za FIGURA!

Agnieszka Kaczorowska pisze o swojej diecie

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie podkreślała, że to jak obecnie wygląda nie jest zasługą diety cud a zmianą, jaka zaszła w jej głowie. Aktorka kiedy została mamą przeszła wewnętrzną przemianę. Macierzyństwo jej służy, a Agnieszka doskonale odnalazła się w tej roli.

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

Aga na Instagramie postanowiła poruszyć temat diety i ćwiczeń i chronologicznie opisała, jak przez lata zmieniało się jej ciało.

Pora zabrać głos w temacie mojej sylwetki, tak często o nią pytacie. To bardzo złożony temat. ROK 2010, treningi 7 razy w tygodniu, czasem 2/3 dziennie. Ścisła sportowa dieta. Ciągła gonitwa za ciałem „doskonałym”.
Rok 2012, pierwsza wielka zmiana w ciele. Kontuzja. Gips. 2 miesiące leżenia. Smutek. Brak pomysłu na siebie i przyszłość. Dużo jedzenia. + 10 kg – zaczęła Kaczorowska.

View this post on Instagram

Czy to tylko dieta i ćwiczenia?!🤔 ______ No dobra, pora zabrać głos w temacie mojej sylwetki… tak często o nią pytacie. To bardzo złożony temat, więc będzie to seria postów. ✌🏻 Dziś tylko wstęp w postaci pewnego porównania…(👉🏻przesuń i obejrzyj wszystkie zdjęcia). Mam nadzieję, że już Was trochę zainspiruję i zachęcę do dyskusji oraz „czatowania” na ciąg dalszy.😉 To jest też 1 z 2 postów. Zobacz kolejny 👉🏻 @agakaczor 👌🏻 ______ 1️⃣ ROK 2010👉🏻Treningi 7 razy w tygodniu, czasem 2/3 dziennie. Ścisła sportowa dieta. Ciągła gonitwa za ciałem „doskonałym”. 2️⃣ Rok 2012👉🏻Pierwsza wielka zmiana w ciele. Kontuzja. Gips. 2 miesiące leżenia. Smutek. Brak pomysłu na siebie i przyszłość. Dużo jedzenia. ➕10 kg. 3️⃣ Rok 2014👉🏻Nowe wielkie wyzwanie w postaci @tanieczgwiazdami . Ekscytacja. Radość. Motywacja. Mnóstwo treningow w stylu crossfit, bieganie i taniec. Ścisła dieta. ➖8kg. 4️⃣ Początek 2015 roku👉🏻 przerwa od TzG. Uczucie pustki. Brak treningow. Zima. Trochę samotności. ➕3/4kg. 5️⃣ Maj 2015 roku👉🏻 po pełnej edycji TzG. 4 miesiące treningów po 8-10 godzin dziennie. Zdrowa dieta z różnymi odstępstwami. Poczucie totalnego spełnienia i pełne spektrum pozytywnych emocji.➖6kg. 6️⃣ Przełom 2015 i 2016 roku👉🏻po kolejnej pełnej edycji TzG. Treningi i dieta jak wyżej. Poczucie ogromnego zmęczenia wymieszanego z presją i stresem związanym z nagonką medialną. ➕3kg. 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 CIĄG DALSZY W KOLEJNYM POŚCIE 👉🏻 @agakaczor 👌🏻

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Waga aktorki wahała się w zależności od tego, jak wyglądała jej praca.

Rok 2014, nowe wielkie wyzwanie w postaci TzG. Ekscytacja. Radość. Motywacja. Mnóstwo treningów w stylu cross fit, bieganie i taniec. Ścisła dieta. – 8kg.
Początek 2015 roku, przerwa od TzG. Uczucie pustki. Brak treningów. Zima. Trochę samotności. + 3/4kg. – pisze Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska w 2010 roku.

Agnieszka Kaczorowska w 2010 roku. Instagram:agakaczor.

Metamorfoza sylwetki Agnieszki Kaczorowskiej

Aktorka w maju 2015 roku schudła i wyrzeźbiła ciało dzięki występom w TzG. Rok później przytyła 12 kilogramów. Przez dwa lata schudła 13 kg. co wiązało się z pracą i zaręczynami. W ciąży Kaczorowska przytyła 10 kilo, co szybko zrzuciła.

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych sukienkach. „Zazdroszczę tych przepięknych kreacji w duecie”

Rok 2016, pochyła w dół. Odreagowywanie stresu i emocji z roku 2015. Presja. Totalna samotność. Brak motywacji. Poszukiwanie nowych wyzwań, swojej drogi. Treningi prawie codziennie. Dieta sportowa lub odchudzająca, a efekt odwrotny, +12 kg.
PRZEŁOM w podejściu do życia, do ciała, do siebie. początek pracy nad akceptacja, miłością do siebie, obserwacją i samoświadomością, nad wysłuchiwaniem się w potrzeby ciała i duszy – napisała.

Agnieszka Kaczorowska w 2020 roku.

Agnieszka Kaczorowska w 2020 roku. Fot.Instagram:agakaczor.

Aktorka po tym czasie nie była na żadnej diecie. Nauczyła się słuchać swojego organizmu i dzięki temu je wszystko, na co ma ochotę, ale stara się wybierać naturalne i nieprzetworzone produkty.

Trzeba przyznać, że figura tancerki przez lata zmieniała się, jednak teraz Agnieszka promienieje.

Wy też widzicie tę zmianę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska pisze o TABU związanym z zarobkami: „Lubię zarabiać pieniądze”

Agnieszka Kaczorowska mówi o powrocie do pracy. Fanka: „Uważam, że ta wypowiedź krzywdzi wiele mam”

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią córkę na Instagramie: „Temat niezwykle bliski memu sercu”

Aga Kaczorowska w 2012 roku.

Aga Kaczorowska w 2012 roku. Fot.Instagram:agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska w 2015 roku.

Agnieszka Kaczorowska w 2015 roku. Fot.Instagram:agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska w TzG w 2016 roku.

Agnieszka Kaczorowska w TzG w 2016 roku. Fot.Instagram:agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku.

Agnieszka Kaczorowska w 2017 roku. Fot.Instagram:agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska w 2018 roku.

Agnieszka Kaczorowska w 2018 roku. Fot.Instagram:agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska o swojej diecie.

Agnieszka Kaczorowska, fot.Instagram/agakaczor.