Ten tydzień nie zaczął się najlepiej dla Katarzyny Dowbor. Dowiedziała się, że po 10 latach prowadzenia programu „Nasz nowy dom” zostaje zwolniona. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama podkreśliła, że nie jest to jej decyzja.

Cichopek, Janachowska, Koroniewska… Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”?

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”?

Widzowie programu są wściekli za decyzje Edwarda Miszczak i domagają się usunięcia jego ze stacji Polsat. Natychmiast zaczęto spekulować, kto zostanie nową prowadzącą. Padały takie nazwiska jak Izabela Janachowska, Katarzyna Jaroszyńska z TVN, a nawet Joanna Koroniewska i Katarzyna Cichopek. 

Katarzyna Dowbor komentuje plotki o swoim zwolnieniu! „SCHOROWANA starsza pani”

Dziś stacja Polsat oficjalnie poinformowała, kto zostanie nową prowadzącą „Nasz nowy dom”. To nazwisko jest wielkim zaskoczeniem, ani razu przez nikogo nie padło.

Nowa prowadząca „Nasz Nowy Dom”

Okazuje się, że nową prowadzącą programu „Nasz Nowy Dom” będzie aktorka Ela Romanowska. Jak podaje stacja w komunikacie prasowym, w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, a odcinki z nową prowadzącą będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już jesienią.

Kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor! „Dyrektor Miszczak długo BIŁ SIĘ z myślami”

Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu. Grała między innymi w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „W rytmie serca” a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go „Swaci”. Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów „Tańca z Gwiazdami”. W 5. edycji programu w parze z Rafałem Maserakiem doszła do finału. Była również finalistką 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Elżbieta Romanowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Elżbieta Romanowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA