Robert Lewandowski tydzień temu podczas ostatniego meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem pochwalił się kibicom, że Ania jest w kolejnej ciąży. Wykonał tzw. charakterystyczną „cieszynkę”.

Robert Lewandowski w wywiadzie dla TVN24

Po tym wydarzeniu fani Lewandowskich spekulowali, czy małżeństwo razem podjęło decyzję o poinformowaniu na boisku, czy piłkarz chciał zrobić niespodziankę żonie. Robert zdradził kulisy tamtego dnia:

Rozmawialiśmy z Anią, uznaliśmy, że jeśli uda mi się strzelić gola, to jest to ten czas, aby oficjalnie poinformować o tym, że spodziewamy się kolejnego dziecka. To było moje marzenie – informacja oficjalnie przekazana na boisku, bo z nim od dawna jesteśmy związani – powiedziała Lewandowski.

Marki wykorzystują drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich do swojej promocji – zobaczcie najlepsze reklamy

Para ma już 2-letnią córkę Klarę, a kariera rodziców nabiera jeszcze większego tempa. Jak sobie poradzą z drugim dzieckiem?

Mam nadzieję, że damy radę i będziemy tworzyć fajną rodzinę, bo to dla nas bardzo ważne. Na pewno doświadczenia mamy, może być łatwiej, ale z drugiej strony też jest nowe wyzwanie: nie zapominać o tym, że ma się dwoje dzieci. To są wyzwania, ale my jesteśmy na to gotowi i z tego się bardzo cieszymy. Wiadomo, że relacje są dla nas bardzo ważne i, że trzeba dużo czasu im poświęcić. A znając nasze życie i to jak z tym czasem bywa, wiemy, że musimy czasem przystopować i skupić się tylko na rodzinie – tłumaczył piłkarz.

View this post on Instagram

Trening w ciąży cz. II🤰🏻💪 Trening w II trymestrze ciąży. Mam jeden, ale za to mocny argument, na to, dlaczego NIE warto rezygnować z aktywności fizycznej w ciąży🤰🏻. TO MÓJ ULUBIONY TEAMAT🙌 Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK – brak przeciwwskazań lekarza. CO POLECAM w II TRYMESTRZE? ➡️Przede wszystkim codzienne ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. W ich trakcie nie zapominajmy o miarowym oddechu. Każde ćwiczenie wykonujemy po 10–15 powtórzeń w 2–3 seriach. Co odradzam? 🔺▫głębokich skłonów z głową w dół 🔺▫ gwałtownych podskoków 🔺▫ głębokich przysiadów 🔺▫ leżenia przodem i tyłem 🔺▫unoszenia rąk powyżej linii barków (szczególnie z obciążeniem) 🔺▫angażowania brzucha, zwłaszcza mięśnia prostego 🔺▫jazdy na rolkach, łyżwach, nartach 🔺▫jazdy na rowerze po nierównym terenie 🔺▫nurkowania, wspinaczki wysokogórskiej i innych 🔺▫sportów, które mogą doprowadzić do niedotlenienia PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA w II trymestrze: ✔️▫sumo squat i sumo squat ze wspięciem na palce ✔️▫wykrok w tył i w przód Uginanie ramion w podporze tyłem ✔️▫unoszenie bioder do pozycji „krzesełko” w podporze tyłem. ✔️▫Wznos nogi ugiętej do góry w klęku podpartym na przedramionach. ✔️▫pompki na kolanach ✔️▫unoszenie bioder leżąc na plecach ✔️Ćwiczenia z lekkim obciążeniem (hantwlki/butelki) Dajcie mi koniecznie znać, jak to jest lub było (!) z Waszą aktywnością fizyczną w ciąży? #pregnantworkout #pregnant #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #mom @diet_training_by_ann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Opowiedział też, jak wpłynęło na ich życie pierwsze dziecko – Klara:

Córka zmieniła nam życie, nie ma co oszukiwać. Myślę, że każdego rodzica dziecko zmienia, każdy musi sobie przeprogramować terminarz i nawet sposób życia, ale my byliśmy na to gotowi. Cieszymy się, że tak się dzieje, bo zawsze chcieliśmy mieć rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi, że to się udało – podkreślił Robert.

Robert Lewandowski bawi się z córką – Klara nie może narzekać na NUDĘ

TAKIEJ koszulki nie spodziewaliśmy się po Annie Lewandowskiej! Fani: SZACUN, czad!