Sandra Kubicka przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Modelka była kilkukrotnie zaręczona, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. W 2019 roku rozstała się z Cedrikiem Gervaisem, z którym planowała ślub, a w 2020 roku rozpadł się jej medialny związek z Kaio Alevesem. Teraz Sandra Kubicka jest szczęśliwa u boku muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona i zdaje się, że nareszcie odnalazła miłość i stabilizację.

Sandra Kubicka o sytuacji Joanny Opozdy: „Jeżeli facet odchodzi to nie dzieje się to z dnia na dzień”

Sandra Kubicka wyznała co było powodem rozpadu jej związków

Kilka dni temu Sandra otworzyła się w rozmowie z Plejadą i opowiedziała o swojej karierze oraz związkach, a przede wszystkim o tym jak jej zarobki wpłynęły na relacje z partnerami. Celebrytka spełnia się zarówno jako fotomodelka jak i influencerka, a od niedawna również jako businesswoman z własną marką zdrowej żywności, dzięki czemu nie może narzekać na brak pieniędzy na koncie. Jak wyznała, do finansowej niezależności zmotywował ją jeden z narzeczonych, który wówczas zarabiał więcej od niej:

Miałam jednego narzeczonego, który zarabiał więcej ode mnie. Natomiast dla mnie to było motywacją, żeby go dogonić, a nie wykorzystywać. Nigdy nie brałam od niego pieniędzy. Nawet pamiętam, że jak miałam urodziny i pytałam, co chciał. Mówił, że chce kurtkę za 7 tys. dol. i szłam i mu ją kupowałam, bo chciałam być na tym poziomie. Nigdy nie miałam czegoś takiego, że wykorzystam mężczyznę. Chciałam, żebyśmy byli na takim samym poziomie życiowym. Czułam presję, że mam mniej, ale wtedy mnie to motywowało, a nie zasmucało.

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy partnerzy Sandry byli zachwyceni jej rosnącymi zarobkami. Modelka przyznała, że mężczyźni u jej boku czuli się gorsi, gdy zarabiała więcej od nich:

Mówiłam, żebyśmy polecieli na wakacje, ale on mówił, że nie ma. Nie mówiłam, „ja zapłacę”, tylko „ja mogę zapłacić, co moje, to twoje” – wspominała Kubicka – Pomimo, że robiłam to w miły sposób, to chyba to boli męskie ego, kiedy kobieta nosi spodnie w związku. Ja nie chciałam tego robić, ale to naprawdę nie działa.

Na koniec stwierdziła, że to właśnie finanse były prawdopodobnie powodem rozpadu jej związków i pchały jej ex-partnerów do zdrady:

Prędzej czy później mężczyzna musi podładować swoje ego i najczęściej kończy się to zdradą.

Jakiś czas temu temat podjęła również Blanka Lipińska, która nawiązała do finansowej niezależności kobiet i zarabiania więcej od mężczyzn. A wy jakie macie stanowisko w tej sprawie?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Sandra Kubicka chce KUPIĆ dom za granicą. BEZ BARONA!

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Baron, Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka NIE CHCE spędzać świąt z Baronem i jego rodziną? „WYTRZYMAM bez niego”

To zdjęcie Sandry Kubickiej i Barona w końcu PRZEKONAŁO fanów! Uwierzyli w ich MIŁOŚĆ

fot. Instagram: sandrakubicka

Baron ROZPŁYWA SIĘ nad Kubicką i składa jej urocze życzenia urodzinowe: „Misiu Kubisiu”

fot. Instagram: sandrakubicka

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sandra Kubicka GRZMI w temacie filtrów na Instagramie: „Przez te filtry wpędziłam się w KOMPLEKSY”