Sandra Kubicka (25 l.) jest jedną z gwiazd w show-biznesie, które nie wstydzą się pokazywać bez makijażu. Widok nieumalowanych celebrytów jest rzadkością – jednak Sandra nie ma zamiaru oszukiwać swoich fanów. Postanowiła odpowiedzieć na pojawiające się pytania, czy zdecydowała się na powiększenie ust.

Sandra Kubicka pokazała swój SALON. Jest przepiękny, zobaczcie ten KOMINEK

Sandra Kubicka mówi o poprawkach urody

Sandra Kubicka ma ciało jak prawdziwa bogini. Fani coraz częściej zadawali pytania modelce odnośnie jej ust i Sandra postanowiła na nie odpowiedzieć. Pokazała się zaraz po przebudzeniu. W łóżku, bez makijażu i ułożonych włosów i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Sandra Kubicka o zespole POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW. Pokazała SZOKUJĄCE zdjęcia BEZ MAKIJAŻU

Modelka przyznała, że nie powiększała ust i nie ma zamiaru ingerować w swoją urodę. Dodała, że większe usta może mieć przez to, że zatrzymuje się jej woda w organizmie.

Bardzo dużo osób wczoraj do mnie pisało, czy zrobiłam sobie usta. Ja kochani, sobie z twarzą nie robię nic, bo ja swoją twarz lubię. Jak widzicie, nawet te zmarszczki zostają. Ale tak, też zauważyłam, że czasami mam większe te usta. I już wiem dlaczego. Po pierwsze jak płaczę (ale nie płakałam, bo jestem bardzo szczęśliwa). Jak woda mi się zatrzymuje w organizmie, a teraz tak było. I też znowu krzywią mi się zęby, teraz musi wjechać aparat na nowo – powiedziała Sandra.

Sandra Kubicka mówi o zabiegach poprawiających urodę.

Sandra Kubicka mówi o zabiegach poprawiających urodę. Fot.Instagram/sandrakubicka.

Ogólnie bardzo lubię swoje usta i nigdy bym ich nie dotknęła. Też kredką wczoraj wyjechałam za linię, co bardzo często robię i to też wizualnie wydaje się Wam, że są większe, ale nie zrobię nigdy ust, bo je bardzo lubię – dodała modelka.

Sandra nie planuje wykonywać żadnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na twarz. Modelka kiedyś zdradziła, że miała powiększane piersi. Zdecydowała się na to z tego względu, że często występuje w kampaniach reklamowych kostiumów kąpielowych – jednak oprócz tego, jej twarz jest nietknięta.

Sandra równie często pokazuje się na Instagramie bez makijażu, mimo – że nie ma idealnej cery to akceptuje się w 100% i udowadnia, że nie zawsze to co widzimy na Instagramie, jest prawdą.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka ZNÓW się rozstała. „Chciałam przeżyć ten etap randkowania”

Joanna Opozda zdradziła, jak wygląda jej relacja z Sandrą Kubicką po KONFLIKCIE z psem

Sandra Kubicka jest jak KAŻDA Z NAS! Ma rozstępy na udach i jest z nich DUMNA

Sandra Kubicka w białej sukience na imprezie branżowej.

Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.

Sandra Kubicka w seksownej kreacji na ściance.

Sandra Kubicka/fot. AKPA.

Sandra Kubicka na ściance - modelka podkreśliła długie nogi.

Sandra Kubicka/fot. AKPA.