Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Rodzina Kardashianów przejęła Instagrama, by pokazać jak się świętuje w ich domu. Wszyscy spotkali się w większym gronie, aby podziękować za wszystkie dobre rzeczy, które przydarzyły się w ich życiu. Przy okazji pokazali zdjęcia swoich pysznych posiłków. Dziękczynienie trwa w najlepsze u Kardashianów!

Zaspany Justin Bieber czeka, aż jego żona skończy sesję zdjęciową (ZDJĘCIA)

Rodzina Kardashianów na święto dziękczynienia

Rodzina Kardashianów Święto Dziękczynienia rozpoczęła, od wypuszczenia do sieci najnowszego teledysku Kanyego Westa. Zazwyczaj tego dnia, ludzie otaczają się bliskimi i poświęcają chwilę, aby wyrazić wdzięczność i uznanie za to, co mają w życiu.

Po wydaniu teledysku, Kim udostępniła na Instagramie urocze zdjęcia swojej rodziny, aby pokazać, za co jest najbardziej „wdzięczna”. Opublikowała zdjęcie Kanyego, który trzyma na rękach małego Psalm’a, gdy maluch z uwielbieniem wpatruje się w swojego tatę. Kim podzieliła się także uroczym zdjęciem z North, Saint i Chicago. Widać, że Kardashianka spełnia się w roli matki. 

Khloe, która w swoim życiu miała najwięcej dramatów z całego klanu Kardashian-Jenner, wydaje się nie przejmować przeszłością. Celebrytka bardzo się zmieniła, od kiedy została mamą. Kardashianka często publikuje motywacyjne cytaty i hasła na swoim profilu i widać, że to dziecko daje jej najwięcej siły i motywacji w życiu.

Każdego dnia dziękuję za to, że zostałam wybrana by być Twoją mamą – podpisała zdjęcie z córką Khloe

Kourtney, która uchodzi za stanowczą mamę pokazała zdjęcie ze swoimi dziećmi, gdy przebywali w Armenii. Jak sama  napisała, słowa nie są w stanie opisać tego, jaką wdzięczność czuje. Kendall i Kylie święta spędziły wspólnie, jednak nie pojawiły się na rodzinnym obiedzie. Miliarderka w towarzystwie córki przyleciała prywatnym samolotem po Kendall i udały się w nieznanym kierunku. Kendall pokazywała na swoim Instagramie zdjęcia z dziękczynnego posiłku. Wygląda na to, że obie siostry postanowiły spędzić święta z dala od rodziny.

Święto Dziękczynienia u rodziny Kardashian:

View this post on Instagram

So Thankful for my babies

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kendall Jenner

Fot.Instagram/kendalljenner

Kendall Jenner

Fot.Instagram/kendalljenner

Tworzą fajną rodzinę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Khloe Kardashian nie potrzebuje ochrony, bo ma fanów! Tristan Thompson po raz kolejny przypomina o sobie

Kylie Jenner pokazała NAJSŁODSZE zdjęcia Stormi i Chicago

Hailey Bieber przebiła prezent Justina na urodziny! Wykosztowała się (FOTO)