Karmienie piersią choć z jest najnaturalniejszą czynnością wciąż budzi wiele kontrowersji. Agnieszka Kaczorowska, która jest jego zwolenniczką spotkała się ostatnią z ciepłą reakcją na ten temat. Pewna kobieta postanowiła jej pogratulować!

Agnieszka Kaczorowska propaguje karmienie piersią

O #kp [karmieniu piersią – przyp. red.] pisałam przez ostatnie 3 lata wiele razy. Ostatnio podeszła do mnie Pani (w realu!) i podziękowała za to, co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło – napisała na swoim profilu.

Gwiazdy promują karmienie piersią. Pokazują odważne zdjęcia

Ten wpis opatrzyła intymnym zdjęciem przedstawiającym ją karmiącą swoją małą córeczkę. Pod postem wywiązała się zagorzała dyskusja. Kobiety wymieniały się doświadczeniami i uwagami dotyczącymi karmienia piersią wśród której Kaczorowska zaznaczyła jak długo zamierza karmić piersią.

Gabrysia ma 9,5 miesiąca i ja też spotkałam się z pytaniem „to Ty nadal karmisz?”. Do roku będę karmić na pewno, bo nie chcę wprowadzać #mm [mleka modyfikowanego – przyp. red.]. Emilkę karmiłam 16 miesięcy. I rozumiem, jeśli ktoś chce skończyć wcześniej lub karmić dużo dłużej… wszystkie decyzje podyktowane sercem są dobre, ponieważ wprowadzają do życia spokój, a to moim zdaniem najcenniejszy zasób rodzicielstwa – napisała.

Joanna Krupa skrytykowana za karmienie córki. „Urocze, ale niehigieniczne”

A Wy co sądzicie?

 

 

Warszawa 20.06.2021. Nagranie programu Pytanie na Sniadanie. N/z Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela.,Image: 616774214, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forumgwiazd / Forum

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę po dwóch ciążach. WOW!

Agnieszka Kaczorowska, fot. Instagram: agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę po dwóch ciążach. WOW!

Agnieszka Kaczorowska, fot. Instagram: agakaczor