Doda (36 l.) jakiś czas temu zapowiedziała, że nakręci kontrowersyjny film „Dziewczyny z Dubaju”. Na jakiś czas zrobiło się cicho o produkcji, co nie znaczy, że prace się zatrzymały. Wiadomo już jakie aktorki zostaną obsadzone w głównych rolach. Jesteście ciekawi?

Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

O czym będzie film „Dziewczyny z Dubaju”?

Doda razem z mężem Emilem wyprodukują film „Dziewczyny z Dubaju”. Artystce bardzo zależało, by to właśnie ona i Stępień objęli pieczę nad produkcją – mówi się, że same negocjacje do praw ekranizacji zajęły im trzy miesiące.

„Dziewczyny z Dubaju” to książka, która została wydana w 2018 roku. Napisał ją Piotr Krysiak i opisał w niej wyjazdy polskich modelek, celebrytek, a nawet kobiet biznesu do Dubaju i innych kurortów, które świadczyły usługi seksualne bogatym sponsorom – szejkom, artystom, biznesmenom, sportowcom.

Napisanie scenariusza powierzono autorowi scenariuszy między innymi do filmów Planeta singli i Listy do MTo Mitja Okorn. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska (która wyreżyserowała słynną Sztukę kochania).

Kto zagra w filmie Dody „Dziewczyny z Dubaju”?

Kontrowersyjna”turystyka erotyczna”, za którą stały najróżniejsze wymagania bogatych klientów, budzi emocje i na pewno jest głośnym tematem, który nie odbył się bez echa w Internecie. Głośno było o żądaniach szejków, które ochoczo wykonywały modelki za przyzwoitą zapłatą, czy luksusowym ubraniom od najlepszych projektantów.

Portal Pudelek zdobył informacje, jakie aktorki zostały zatrudnione w produkcji. To Olga Kalicka, Katarzyna Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. Każda z nich może pochwalić się delikatną i młodzieńczą urodą.

Prace nad produkcją idą pełną parą. Jesteśmy na etapie castingów i kompletowania obsady. Wiemy już na pewno, kto zagra tytułowe dziewczyny z Dubaju: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. Dziewczyny podpisały już umowy – zdradził w rozmowie z Pudelkiem jeden z pracowników produkcji.

Osoba związana z filmem zdradziła w rozmowie z Pudelkiem, że tytuł filmu – „Dziewczyny z Dubaju” może ulec zmianie. Ustalono już nawet datę premiery. Okres pandemii koronawirusa może i zatrzymał prace na planie na jakiś czas, ale nic nie wskazuje na to – by wiązały się w tym jakieś problemy.

Ekipa jest przekonana, że film będzie cieszył się sporym zainteresowaniem, tak jak sama książka, gdy była wydana.

Producenci mają już dystrybutora, jest nawet ustalona data premiery. Niedługo zaczną się zdjęcia na planie. Część scen rzeczywiście będzie kręcona w Dubaju, niektóre na południu Europy, a niektóre tu, na miejscu – powiedziała osoba związana z produkcją Pudelkowi.

Wybierzecie się do kina?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda pojechała z mamą na operację powiększenia biustu: Z kanapkami z jajkiem i ogórkami, żeby nie siedzieć na głodnego w poczekalni

Dziewczyny z Dubaju – Maria Sadowska wyreżyseruje film Dody i jej męża, Emila Stępnia

Żona emira Dubaju uciekła z kraju. Ukrywa się w Europie: Kryje się za nią przykra historia

Doda w błyszczącej stylizacji na imprezie branżowej.

Doda, fot. Podlewski/AKPA.

Doda z mężem Emilem na premierze filmu.

Emil Stępień, Doda, fot. Podlewski/AKPA.