Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w poniedziałek zakończyli swój związek w sądzie w Białymstoku. Na szczęście szybko doszli do porozumienia na sali rozwodowej i sprawa zakończyła się już na pierwszej rozprawie. Syn Zenona Martyniuka, jak zawsze mógł liczyć na wsparcie mamy.

Ewelina Golczyńska pierwszy raz wypowiedziała się publicznie

Rodzice Daniela Martyniuka stanęli za synową – Ewelina ułoży sobie życie z innym mężczyzną?

Żona Zenona Martyniuka znowu zabrała głos w sprawie syna. Po jej słowach w sieci zahuczało jeszcze bardziej:

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela. A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała… – powiedziała Danuta Martyniuk w „Fakcie”.

Cała wypowiedz Danuty Martyniuk TUTAJ!

Zenon Martyniuk z żoną Danutą na czerwonym dywanie.

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Wściekły Rafał Collins wbija szpilkę Danielowi Martyniukowi: „NIC nie osiągnąłeś. Nie jesteś facetem”

Ewelina Martyniuk z domu Golczyńska przedstawiła swoją wersję wydarzeń w wiadomościach, które opublikował Pudelek.

Do niedawna, tak jak obiecywaliście, liczyłam, że weźmiecie się za Daniela porządnie, przestańcie finansować jego nałogi i kolejne zachcianki. Przestańcie ukrywać i zwalać winę na innych za jego postępowanie. Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną. Nigdy nie czułam się tak potwornie upokorzona i to przez osoby, które traktowałam jak własną rodzinę – tłumaczy Ewelina.

Ujawnia, że Daniel Martyniuk miał romans z Faustyną, a jego mama jeszcze woziła go na randki:

Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? Jak wam ufać, skoro oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki? Nie będę tego dłużej tolerować i dla dobra Laury proszę was, abyście powstrzymali się od jakichkolwiek wypowiedzi w mediach na temat mój i Laury. Tak, jakbyśmy nie istniały – oświadczyła Ewelina.

Danie Martyniuk przy ołtarzu

Slub syna Zenka Martyniuka, Daniela z Ewelina Golczynskiej w Grabóku. Fot. Michal Kosc / Forum

Oznajmiła również, że zamiarze zmienić nazwisko nie talko sobie, ale i córce oraz chce zabronić kontaktu Danielowi z córką:

Wierzę, że niebawem pozbędziemy się nazwiska, które jest dla nas olbrzymim ciężarem i wypominaniem. Daniel nie jest godny być ani moim mężem, ani na pewno ojcem mojej kochanej córeczki. Nie jest i nie będzie przykładem, dlatego chcę jak najszybciej, aby zniknął z naszego życia – pisze rozżalona Ewelina.

Daniel Martyniuk OBRAZIŁ hotel na Instastory. Właściciele ODPOWIEDZIELI

Zenon Martyniuk bierze ślub

Ślub syna Zenka Martyniuka, Daniela z Eweliną Golczynską. Fot. Michal Kosc / Forum