Po ciężkich przejściach w 2021 roku i głośnym rozwodzie z Emilem Stępniem, Doda zrobiła wszystko co w jej mocy, by odciąć się od bolesnej przeszłości i zacząć nowy rozdział. Uwolniona od męża, który jak wyznała, dręczył ją psychicznie i wpędził w depresję, w 2022 roku zaczęła ostro szaleć – zapisała się na kurs ajurwedyjski, spróbowała lotu w tunelu aerodynamicznym i morsowania, wspięła się na Mnicha, a także…zapowiedziała, że zmienia imię i nazwisko!

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! „Byłam wicemistrzem POLSKI…”

Doda zmieniła imię i nazwisko. Odcina się od przeszłości i planuje rzucić śpiewanie

W połowie stycznia 2022 Doda zadeklarowała, że pozbywa się członu męża z nazwiska i wraca do panieńskiego oraz planuje dopisać sobie drugie imię, którego nigdy nie miała. Teraz okazuje się, że plan został już wcielony w życie, a Doda planuje ogromną metamorfozę i zmianę swojego życia o 180 stopni. W rozmowie z Super Expressem wyznała, że jej jubileusz 20-lecia w Sopocie był zamknięciem pewnego rozdziału i nie usłyszymy już hitów takich jak „Dżaga” czy „Nie daj się”, a piosenkarka pracuje nad nową płytą, która „będzie początkiem czegoś nowego”:

Ja już nie chcę wracać do tego, co było. Mnie już tamten format i tamta wersja mnie i mojej twórczości bardzo wyeksploatowały psychicznie. Swoim jubileuszem całkowicie zamykam stary etap – wyznaje nam Doda i ujawnia coś niesamowitego: – Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego – odpowiedziała nazywająca się jeszcze przez chwilę Dorota Rabczewska.

Doda została też zapytana o swoje dalsze plany na przyszłość i gdzie widzi się w ciągu kolejnych 20 lat. Również w tym wypadku jej odpowiedź zaskakuje:

Pewnie urodzę dziesiątkę dzieci (śmiech). Ku*wa, nie wiem – mówi Doda i zastanawia się głośno: – Myślisz, że powinno to wyglądać tak, że śpiewam przez kolejne dziesiąt lat? Że świętuję 50-lecie jak cudowna Maryla Rodowicz? Zastanawiam się, czy chciałabym tak, czy to się stanie i czy to jest w moim stylu. I szczerze? Raczej nie. Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu. Może będę producentką filmową, a może stworzę swoją firmę fonograficzną? Ale chcę zmienić coś i jako starsza osoba opowiadać tę historię, że kiedyś byłam sławną piosenkarką i zdobyłam wszystkie nagrody muzyczne, ale dzisiaj jestem gdzieś indziej. Po prostu chciałabym w życiu spróbować wielu rzeczy, wykorzystać swój potencjał i rozwijać się w innych kierunkach. Myślę, że będę wiedziała, kiedy zejść ze sceny.

Też nie możecie się doczekać tej zmiany? Jesteśmy bardzo ciekawi kim będzie nowa Doda i jak będziemy ją nazywać!

Doda na Telekamerach 2022! Założyła rajstopy na szpilki. HOT or NOT?

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Doda NAŚMIEWA SIĘ z Małgorzaty Rozenek i Majdana na TikToku!

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Doda PRZESTRZEGA przed „reklamowanym” przez nią produktem! „Żeby wam w ogóle do głowy nie przyszło kupować tego G*WNA”