Kinga Zawodnik to gwiazda TVN Style, którą widzowie dobrze znają z programu „Dieta czy cud”, a także z nowego formatu stacji – „Pierwszy raz Kingi”. Jej historia jest prawdziwie filmowa! Okazuje się, że ulubienica widzów trafiła do telewizji przez przypadek i sama nie prosiła się, by zostać prowadzącą

Anna Kalczyńska odejdzie przez męża z „Dzień Dobry TVN”?

Kinga Zawodnik – kariera telewizyjna

Kinga usamodzielniła się kiedy miała 18 lat i wyprowadziła się do Warszawy, gdzie ukończyła Policealne Studium Farmaceutyczne i od 6 lat pracuje w aptece. Okazuje się, że reżyserka programów TVN Style wypatrzyła Kingę właśnie w jej miejscu pracy. Zaprosiła na spotkanie, które było na tyle owocne, że nawiązały współpracę. Kinga decyzję podjęła szybko, odpowiadając: „Jeśli gwarantujecie, że zmieszczę się w kadr, to wchodzę w to!”.

Kinga Zawodnik w „Dieta czy cud”

Kinga zadebiutowała w programie „Dieta czy cud?”, w którym wraz z ekspertami szukała skutecznego sposobu na utratę wagi i pod okiem lekarzy przetestowała różne diety, tabletki, gadżety i maszyny odchudzające. W każdym odcinku obalała mity i demaskowała obietnice producentów.

Gdy program „Dieta czy cud” startował, Kinga ważyła ponad 140 kilogramów przy 175 cm wzrostu. Podczas realizacji serii udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów. Był to był pierwszy krok w kierunku wymarzonej sylwetki. Jak często zaznacza – zdrowy proces odchudzania pod okiem specjalistów może trwać latami.

Magda Mołek znów w DDTVN! „Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat”

Kinga Zawodnik – ile ma lat i skąd pochodzi?

Kinga ma 27 lat i pochodzi z małej wsi pod Kozienicami. Ma młodszego brata i starszą siostrę. Rodzeństwo mieszka z mamą i pomaga prowadzić gospodarstwo rolne. Ojciec Kingi, po długiej chorobie, zmarł na nowotwór. W związku z tym dziewczyna w wielu wywiadach powtarza jak ważne są regularne badania. Kinga bardzo też szanuje wartości rodzinne i to właśnie rodzinę stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Kinga Zawodnik – „Pierwszy raz Kingi”

27-latka interesuje się medycyną i kosmetologią. Ciekawi ją również jazda konna oraz profesjonalne skoki spadochronowe i akrobacje powietrzne. W przyszłości chciałaby się zająć również tańcem. Dzięki programowi „Pierwszy raz Kingi” odkryła nowe hobby – podróże. Lubi zwiedzać i odkrywać miejsca, w których nigdy wcześniej nie była.W premierowej serii widzowie zobaczą jak realizuje swoje marzenia robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. Każde z wyzwań będzie dla niej niespodzianką. W odcinkach zobaczymy ją m.in. na off-roadzie na górskich ścieżkach, pierwszy raz za granicą oraz na wakeboardzie. Emisja w TVN Style w każdą niedzielę o godz. 10:45. Kinga udowodni wszystkim kobietom, że warto podejmować wyzwania i cieszyć się życiem. Nieważne jest to, skąd jesteśmy lub jaki rozmiar nosimy.

ZOBACZ TEŻ:

Woźniak-Starak i Drzyzga zadebiutowały w DDTVN. Widzowie ocenili ich występ

Magda Mołek przyznaje, że w końcu czuje się wolna po odejściu z DDTVN

Kinga Zawodnik przy lodówce

Kinga Zawodnik/fot. Cezary Piwowarski/TVN

Kinga Zawodnik w koszuli w kropki

Kinga Zawodnik/fot. Cezary Piwowarski/TVN

Kinga Zawodnik na balkonie

Kinga Zawodnik/fot. Cezary Piwowarski/TVN

Kinga Zawodnik w kuchni

Kinga Zawodnik/fot. Cezary Piwowarski/TVN

Kinga Zawodnik w samochodzie

Kinga Zawdonik/fot. mat. pras/TVN

Kinga Zawodnik w stroju do ćwiczeń

Kinga Zawodnik/fot. Cezary Piwowarski/TVN