Daniel Martyniuk już po ślubie obrażał swoją żonę, mówiąc, że złapała go na dziecko i wyszła za mąż tylko dla jego pieniędzy. Małżeństwo rozstało się prawie rok temu, ale dopiero tydzień temu zakończyli swoje małżeństwo przed sądem w Białymstoku.

Siostra Eweliny Golczyńskiej

Daniel Martyniuk UPOKARZA byłą żonę dodając jej zdjęcie z plaży: Gdzie ja miałem oczy

Danuta Martyniuk przed sądem rozmawiała z dziennikarzami i jeszcze pokazała prywatną wiadomość Eweliny. Potem udzieliła wywiadu „Faktowi„, który wywołał burzę w sieci. Link TUTAJ.

Do tej pory rodzice Eweliny Golczyńskiej nie udzielali się medialnie. Po raz pierwszy głos zabrała mama Eweliny, Bogusława. Powiedziała, że nie spodziewała się takiego zakończenia małżeństwa.

Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje. Gdy brali ślub, nic nie zwiastowało, że tak się to potoczy. Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie. Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem – powiedziała Pani Bogusława Golczyńska.

Ewelina Golczyńska apeluje do Martyniuków, aby zapomnieli o niej i córce: „Tak, jakbyśmy nie istniały”

Media nadal węszą wokół rozwodu Daniela Martyniuka. Portal „Plotek” znalazł siostrę Eweliny Golczyńskiej, 22-letnią Klaudię. Okazuje się, że dziewczyna we wrześniu wystartowała w konkursie Miss Dolnego Śląska.

Wzięłam udział w Miss Dolnego Śląska, ponieważ już od najmłodszych lat oglądałam konkursy miss wraz z całą moją rodziną i marzyłam o tym, aby w przyszłości spróbować swoich sił. Jest to dla mnie niezapomniana przygoda, dzięki której mogę rozwinąć swoje skrzydła, zdobyć nowe doświadczenia oraz poznawać nowe osoby – tłumaczy swój udział w konkursie.

Klaudia Golczyńska ma prywatny swój profil instagramowy. Z kolei na Facebooku widnieje informacja, że studiuje kosmetologię na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Pracuje już w zawodzie i ma własną działalność gospodarczą.

Wściekły Rafał Collins wbija szpilkę Danielowi Martyniukowi: „NIC nie osiągnąłeś. Nie jesteś facetem”

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej fot. Michal Kosc / Forum