Doda od jakiegoś czasu kwitnie w nowej relacji i widać, że jest szczęśliwie zakochana. Odkąd zdradziła światu, że jej nowym wybrankiem jest Dariusz Pachut, przestała kryć się ze swoim związkiem i coraz chętniej prezentuje partnera na zdjęciach lub w instagramowych relacjach.

Doda dostała prezent od dzieci Dariusza Pachuta! „Tak to jest być macochą”

Doda z Dariuszem Pachutem szaleje na tandemie i prezentuje moc czułości

Teraz na Instagramie Dody pojawiła się cała seria InstaStories, relacjonujących jej miło spędzony weekend w towarzystwie ukochanego. Jako że zarówno Doda jak i Dariusz lubią aktywnie spędzać czas, wybór padł na wycieczkę rowerową. Piosenkarka zadecydowała jednak, że spróbują swoich sił jadąc wspólnie… tandemem!

Dareczek jest trochę niepocieszony, wiadomo, profesjonalny rowerzysta, że to głupio, że to wstyd – powiedziała, nagrywając partnera, który zapozował u boku ich „rumaka”.

Następnie Doda opublikowała kilka kolejnych nagrań z wycieczki, na których obydwoje zapozowali na tle roweru, a później oddali się błogiemu lenistwu nad wodą. Nie zabrakło również wielu czułych i pełnych miłości ujęć między nią a „Dareczkiem”. Ale słodko!

Lubicie Dodę z Darkiem?

Doda świętuje 38. urodziny Dariusza Pachuta. Sprezentowała mu tort w kształcie… WODOSPADU!

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

pasekkozak

Doda dostała nową pracę! Sprawdzi się jako… PROWADZĄCA

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

scena z: Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA