Agnieszka Kaczorowska należy do grona tych gwiazd, które lubią dzielić się z fanami prywatnym życiem. Często publikuje w mediach społecznościowych fotografie swojej rodziny. Aktorka poza tym od czasu urodzenie pierwszego dziecka, czyli od dwóch lat jest uznawana za ekspertkę od macierzyństwa. Tym razem opowiedziała o karmieniu piersią, przy okazji pokazując dość odważne zdjęcie.

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na modne cięcie

Agnieszka Kaczorowska tuż po porodzie

Agnieszka Kaczorowska poślubiła trzy lata temu tancerza, Macieja Pelę. Doczekali się już dwóch córek: 2-letniej Emilki i 3-miesięcznej Gabrysi. Influencerka dzisiaj opowiedziała swoim fanom, jak ważne jest dla niej karmienie piersią:

Nie raz wrzucałam tu zdjęcia jak karmię piersią – najpierw Emilkę, a potem Gabrysię. Karmię wszędzie. Na razie karmię tylko piersią…I mówię dużo i głośno o #kp , bo uważam, że trzeba. Karmienie piersią to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaką przyszło mi w życiu doświadczyć. Często jak karmię, to mówię na głos do @maciek.pela „Ale ja to kocham!”. Jeszcze długo zamierzam się tak z Gabrysią przytulać… i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy.Ze spokojem, z wiedzą, z kontaktami do osób, które mogą pomóc, z wiarą w swoją moc… w taki sposób polecam podejść do karmienia. Bez presji, ale też bez negatywnych uprzedzeń. Po każdym karmieniu jestem przepełniona miłością i wdzięcznością za tę małą istotkę… właśnie teraz, gdy to piszę, też. I z tymi cudownymi emocjami kładę się spać… przesyłam wszystkim mamom moc dobra, niezależnie od tego czy karmicie piersią, czy nie. Jesteście mamami, jesteście heroskami! – napisała gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska o swojej metamorfozie: „Takie wegetowanie do niczego nie prowadzi”. Korzystała z pomocy psychologa

Kaczorowska opublikowała dwie fotografie: jedną aktualną, a drugą sprzed trzech miesięcy. Na drugim zdjęciu widzimy tancerkę tuż po urodzeniu Gabrysi. Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę, jakie szczęście przynosi jej macierzyństwo. Zobaczcie TO zdjęcie!

Dziś tak. PRZESUŃ – A tak było równo 3 miesiące temu o tej porze…Jakieś 2-3 godziny po porodzie. Tak, Gabi ma już 3 miesiące !!! Bardzo proszę o przycisk „zatrzymaj czas”…….  – napisała aktorka. 

Agnieszka Kaczorowska komentuje swój wpis o „modzie na brzydotę”. Wysnuła z tego wiele wniosków

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, fot.AKPA

Agnieszka Kaczorowska pokazała POKOIK drugiej córki. Nietypowy wystrój