Anna Lewandowska (32 l.) przyznała, że cierpi na pewną przypadłość. Trenerka do tej pory nie mówiła, jak wygląda jej życie z chorobą, ale przerwała milczenie i zabrała głos. Lewa powiedziała, w jaki sposób walczy z schorzeniem i co robi, by zminimalizować ból.

Anna Lewandowska wyjątkowo srogo przetrwała piątek 13. Spotkała ją przykra sytuacja na lotnisku

Anna Lewandowska cierpi na lordozę

Anna Lewandowska przekonuje, że w zdrowym ciele żyje zdrowy duch. Trenerka prowadzi zdrowy tryb życia, nie odpuszcza treningów i zdrowo je. Oprócz tego Ania jest cały czas w ruchu. Lewa ze sportem związana jest od dziecka, gdy zaczęła ćwiczyć karate. Teraz motywuje miliony Polek do walki ze swoimi słabościami.

Klara Lewandowska zachorowała, Anna leczy ją w niekonwencjonalny sposób

Ania szczerze przyznała, że mimo aktywnego trybu życia, cierpi na lordozę. Lewa ma problemy z prawidłową postawą ciała. Trenerka w cyklu Droga do zdrowia opowiedziała, jak walczy z tym schorzeniem i co robi, by wzmacniać ciało.

Priorytetem powinno być wzmacnianie osłabionych mięśni pośladkowych i brzucha (mięśnie poprzeczne brzucha), mięśni pomiędzy łopatkami oraz rozluźnianie napięć i przykurczów – powiedziała trenerka.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i pokazuje na Instagramie, że nawet ona miewa dni, kiedy nie chce się jej robić treningu, jednak konsekwentnie walczy ze spadkami motywacji, przy okazji wspierając inne kobiety.

Lordoza pogłębiona – czym jest

Lordoza pogłębiona inaczej nazywana jest wadą postawy kręgosłupa. Objawia się wystającym brzuchem i wklęsłymi plecami. Schorzeniu towarzyszy także silny ból w okolicach lędźwiowych kręgosłupa, który promieniuje aż do pośladków. Pogłębiona lordoza lędźwiowa to jedna z najczęstszych wad postawy.

Ania udowadnia, że jest jak większość kobiet i cały czas musi walczyć ze swoimi słabościami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska z Laurą! Jaka ona już duża!

Anna Lewandowska nosi ubrania z METKAMI? Stylistka tłumaczy dlaczego i jak pracownicy sieciówek są wściekli

Przeróbka reklamy APARTU hitem Internetu! Wieniawa, Socha, Lewandowska zostały sparodiowane

Anna Lewandowska we wzorzystej koszuli i czarnych spodenkach.

Anna Lewandowska/fot. AKPA.

Anna Lewandowska z pasemkiem na włosach.

Anna Lewandowska z pasemkiem na włosach fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum.

Uśmiechnięta Anna Lewandowska na ściance.

Anna Lewandowska, fot. Podlewski/AKPA.