Anna Mucha postanowiła, że sprawdzi się w nowej roli i została producentką spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”, w którym zagra też jedną z ról. Jak donosi magazyn „Party” przy tworzeniu tej sztuki aktorka pracuje z obecnym i byłym partnerem. Aktorka niechętnie otwiera się na prywatne kwestie, więc mocno zaskakujące jest to, że chciała uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła, jak przebiega ta współpraca.

Anna Mucha spędza ROMANTYCZNY czas na plaży. Przypadkiem POKAZAŁA nowego partnera?

Anna Mucha pracuje z obecnym i byłym partnerem

Marcel Sora, który jest ojcem dzieci aktorki, odpowiada za scenografię, a Jakub Wons jest jej reżyserem, ale też będzie występować w spektaklu. Skąd pomysł na taką współpracę?

Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie – śmieje się Mucha.

Co ciekawe, współpraca przy „Przygodzie z ogrodnikiem” to dla Marcela Sory debiut w roli scenografa. Anna Mucha zdradziła, że mimo to poradził sobie świetnie w nowej roli.

Bez problemu! Marcello ma talent do aranżacji wnętrz i udało mu się, z włoskim smakiem, oddać klimat luksusowej willi głównych bohaterów – wyznała w Party.

Efekty ich współpracy będzie można oglądać już od początku października, bo wtedy rusza spektakl.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Mucha w ostatnim czasie trochę przytyła i zrzuca nadprogramowe kilogramy: „Potwornie się skaszalociłam”

Anna Mucha awanturuje się w restauracji: „Nie używam tego g***a”

Anna Mucha na imprezie "M jak miłość"

Anna Mucha/fot. AKPA

Anna Mucha na ściance

Anna Mucha/fot. AKPA

Anna Mucha w niebieskiej koszuli

Anna Mucha/fot. AKPA