Doda zasłynęła jako ogromna skandalistka z ciętym językiem i serią burzliwych związków na koncie. Przez wiele lat była skłócona z innymi gwiazdami show-biznesu i miała bana w prawie wszystkich dużych stacjach telewizyjnych. Dziś Doda kreauje się na zupełnie inną osobę i odbudowuje za sobą spalone mosty. Również show-biznes daje jej kolejne szansy – piosenkarka po wieloletnim banie znów pojawia się w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz na muzycznych festiwalach.

Doda dostała nową pracę! Sprawdzi się jako… PROWADZĄCA

Doda o swoich wakacyjnych planach. Czeka ją dużo pracy i nowych projektów

Teraz Doda na swoim Instagramie pochwaliła się wakacyjnymi planami. Nie chodzi jednak bynajmniej o egzotyczne wyjazdy, a ogromną ilość pracy, jaka ją czeka! Okazuje się, że kalendarz artystki pęka w szwach i już wkrótce będzie jej pełno zarówno na scenie, przed kamerami oraz w radiu. Doda nie tylko pojawi się na zbliżających się festiwalach, ale zapowiedziała kolejne reality-show, własny film dokumentalny oraz tajemniczy projekt-niespodziankę:

Bardzo pracowite wakacje przede mną. Pierwsze takie od wielu lat. Tyle festiwali , występów telewizyjnych , reality show , film dokumentalny i wielka niespodzianka, która już kompletnie zabierze mi godziny snu. czy narzekam ,ze nie mam czasu się w ten hot tyłek podrapać ? NIE! Jestem wdzięczna za każdą chwile na scenie , w studio , i przed kamerą. Dziękuje wszystkim, dzięki którym czuje sie docenianą artystką.

Wśród komentarzy nie zabrakło oczywiście wielu słów wsparcia, zaskoczenia w związku z ogłoszonymi projektami oraz dociekania czym jest tajemnicza niespodzianka:

Film dokumentalny 😮!!!!!!!!!!!

 

Oby tą wielką niespodzianką był fotel trenerski w The Voice

 

Zasługujesz na to

 

I oby jak najwięcej Ciebie było

 

Mam nadzieję, że będziesz jurorem w nowym sezonie Voice of Poland

Doda odpowiada na atak Edyty Górniak. Wydała oświadczenie

Niektórzy zwrócili również uwagę, że Doda istnieje w polskim show-biznesie już 20 lat, a mimo to wciąż utrzymuje się na fali popularności i mimo wieloletnich banów oraz skierowanych w jej stronę hejtów dociera do kolejnych pokoleń:

Ostatnio jesteś wszędzie! 😍 Pomijając Twoją karierę medialną – związaną z telewizją i prasą, to jesteś też viral-em na Tik-Toku czy Instagramie! Moi idole z magazynów BRAVO zniknęli, a Ty przenikasz do kolejnych pokoleń! Fajnie się na to patrzy, bo od zawsze mnie inspirowałaś! Kibicuje, śledzę i czekam na więcej

 

Na swój sukces pracowałaś ciężko, często upokarzana i uważana za głupią Dodę, która tylko pokazuje tyłek. Jednak w końcu dopięłaś swego i udowodniłaś, że masz talent, a nie tylko ładne pośladki. Jesteś sobą, zawsze szczera i otwarta. Fajnie, że w końcu zostałaś doceniona, że wszędzie Cię zapraszają i zaczynają doceniać Twój talent.

Jednocześnie Doda odpowiadając wybiórczo na niektóre komentarze, częściowo zdradziła z czym związana będzie jej niespodzianka. Jeden z internautów poprosił piosenkarkę, by „uchyliła rąbka tajemnicy wielkiej niespodzianki”, na co gwiazda odpisała:

wszystkie niespodzianki są MUZYCZNE

IG: dodaqueen

Jak myślicie, co to będzie? Nowy singiel? Zapowiedź kolejnego albumu?

Doda wróciła do TVN! Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak uciekają przed nią w popłochu

pasekkozak

Edyta Górniak o kulisach afery z Dodą: „Zmanipulowała, OKŁAMAŁA opinię publiczną”

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA