Film „Dziewczyny z Dubaju” jest w trakcie nagrywania. Doda jako producent całymi dniami siedzi na planie i realizuj najbardziej wyczekiwany film roku. Specjalnie dla filmu przerwała karierę muzyczną. Natomiast można zauważyć, że na planie czuje się jak ryba w wodzie. Świetnie dogaduje się z reżyserką, Marią Sadowską i całą ekipą.

Obsada filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Tak Doda i Maria Sadowska bawią się na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Cały czas pytacie jak praca na planie”

Doda podobnie jak Blanka Lipińska, trzyma w niepewności widzów. Co jakiś czas ujawnia kolejnych aktorów, którzy zagrają w jej filmie. Ma również w obsadzie przystojnego Włocha, Giulio Berruti jak Michele Morrone z filmu „365 dni”

Doda rozpływa się nad Giulio Berruti, Włochem, który zagra w Dziewczynach z Dubaju

Z kolei dzisiaj zdradziła, że w filmie „Dziewczyny z Dubaju” zagra Józef Pawłowski. Rabczewska jest tak samo nim zachwycona jak włoskim aktorem.

Cudze chwalicie ,swego nie znacie ,sami nie wiecie co posiadacie💜Przedstawiam mam drugą główną rolę męską filmu „Dziewczyny z Dubaju”🎥Jestem fanką @pawlowskijozef od lat i tak bardzo cieszę się że wystąpi w moim filmie😁 ps: jeszcze czeka Was wiele polsko-zagranicznych niespodzianek w związku z obsadą tego filmu  – zapowiedziała Doda.

Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

Józef Pawłowski (29 l.) jest dobrze znany polskim widzom. Zagrał w wielu superprodukcjach takich jak: „Miasto 44”, „Jack Strong”, „Belfer”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, czy „Piłsudski”. 

W maju 2019 roku wziął ślub z Klaudią Szafrańską, wokalistką zespołu – Xxanaxx. 

Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska. Fot. Baranowski/AKPA

Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska. Fot. Baranowski/AKPA

Józef Pawłowski. Fot. Niemiec/AKPA

Józef Pawłowski. Fot. Niemiec/AKPA