Rodzina Lewandowskich lada chwila się powiększy. Klara będzie miała młodsze rodzeństwo, ale zanim dziewczynka będzie mogła zacząć pomagać mamie przy niemowlęciu – Robert Lewandowski (31 l.) na Instagramie zdradził, jakie książki czyta córce. Widać, że fit małżeństwo dba o to, by wieczorami czytać córce, bo mała Klara recytowała razem z tatą słowa popularnego wiersza.

Robert Lewandowski apeluje do kibiców i fanów! Pierwszy taki post piłkarza

Robert Lewandowski czyta książkę córce

Teraz, gdy koronawirus pozamykał większość ludzi w domach, rodziny mogą spędzić ze sobą jeszcze więcej czasu. Nie jest tajemnicą, że Lewandowscy już jakiś czas temu dołączyli do grona gwiazd, którzy promują kampanię społeczną Cała Polska Czyta Dzieciom. Ania zdradziła wówczas, że wraz z mężem postanowili zacząć czytać swojej córce Klarze gdy miała zaledwie kilka miesięcy, by od samego początku zaszczepić w niej nawyk do sięgania po książki, które są skarbnicą wiedzy.

Klara Lewandowska ma UROCZY pokoik i własną KUCHNIĘ

Teraz 3-latka uwielbia wieczorny rytuał czytania książek i ma nawet swoją ulubioną. Na Instagramie Robert wystąpił w livie, na którym razem z Katarzyna Zielińską czytał książki dla dzieci.

Na nagraniu można usłyszeć, jak piłkarz czyta swojej córce „Lokomotywę” Juliana Tuwima a dziewczynka mimo, że jeszcze czytać nie umie – recytuje za tatą słowa wiersza. Czyżby to była ulubiona książka małej Klary?

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na livie czyta książkę dla dzieci
Screen, Instagram/annalewandowskahpba

Fani gdy usłyszeli czytającego Roberta natychmiast zaczęli komentować, że piłkarz ma w sobie ukryty talent aktorski, bo bardzo wczuł się w wspólne czytanie, modulował swój głos i starał się jak najlepiej odegrać swoją rolę. Przy wszystkim była również kupa śmiechu i zabawy.

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na livie czyta książkę dla dzieci
Screet, Instagram/annalewandowskahpba

A Wy, czytacie swoim dzieciom?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Co za urocze nagranie! Klara strzela GOLA Robertowi Lewandowskiemu

Anna Lewandowska trenuje w 9. miesiącu ciąży

Wszystko co musisz wiedzieć o drugiej ciąży Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska w obcisłej sukience podkreślającej szczupłą figurę trenerki.

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski dbają, by czytać swoje córce książki.

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA