Po głośnym i hucznym początku roku wiele osób pod koniec stycznia łapie zadyszkę. Noworoczne postanowienia okazują się być nie-tak-znów-łatwymi do realizacji, pogoda za oknem jest najczęściej koszmarnie przygnębiająca. Do tego wirusy, brak słońca i mamy gotowy przepis na chandrę. Influencerki nie ukrywają, że także muszą sobie radzić ze spadkiem energii.

Kasia Tusk już udekorowała mieszkanie na święta. Ależ u niej czuć KLIMAT!

Kasia Tusk, która prowadzi bloga Make Life Easier, zgodnie z tezą zawartą w nazwie bloga stara się pokazać śledzącym ją w blogosferze czytelniczkom, że życie może być łatwiejsze i milsze nawet w te szare dni. Kasia podała niedawno swoje sposoby na umilacze stycznia, a przy okazji pokazała domowe pielesze.

Kasia Tusk z córeczką i męzeim, Staszkiem Cudnym na Instagramie Make Life Easier

Tym razem na blogu pojawiło się zdjęcie całej rodziny. Kasia i jej mąż, Staszek Cudny, siedzą na wygodniej kanapie. Mąż Kasi trzyma na kolanach córeczkę.

Cała trójka ma na sobie dresy, kasia pałaszuje tartę z jabłkami, do upieczenia której namawiała swoje czytelniczki.

Kasia Tusk pokazała NOWE zdjęcia córeczki; pięknie ją ubrała!

Te są zachwycone rodzinnym zdjęciem, wystrojem wnętrza i stylem, w jakim Kasia utrzymuje nie tylko swój dom, ale i garderobę całej rodziny.

Uwielbiam Twoja estetykę i jasne kolory – chwalą fanki.

Kasiu świetnie piszesz, piękne zdjęcia … Twój blog jeszcze długo będzie poczytny – komplementują Kasię, która dziwi się, że wciąż ma bardzo dużo wejść na swego bloga, czytelniczki.

Kasia Tusk ma PATENT na ŁADNE PAZNOKCIE przy dziecku; kiedy nie ma czasu na wizytę w salonie ani pracochłonny manicure

A Wy wolicie Instagram, czy jednak zaglądacie na swoje ulubione blogi?

scena z: Katarzyna Tusk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Katarzyna Tusk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Tusk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA