Kuba Wojewódzki (57 l.) nigdy nie słynął ze szczególnej skromności, a obnoszenie się bogactwem stało się niemalże jego znakiem firmowym. Podobnie jak bywanie w towarzystwie pięknych kobiet, jednak żadna z nich nie zagościła na dłużej u boku samozwańczego króla TVN-u.

Kuba Wojewódzki będzie robił piwo Z KONOPI. Do spółki z Palikotem

Kuba Wojewódzki pokazuje kuchnię

Na Instagramie Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie dziennikarza w towarzystwie skąpo ubranej brunetki, którą Internauci natychmiast zidentyfikowali jako Angelikę Wachowską. Dziewczyna zdobyła popularność w pewnych kręgach jako modelka – pozowała m.in. dla polskiej i amerykańskiej edycji „Playboya” oraz zajmuje się podawaniem wody w programie Kuby Wojewódzkiego.

Na zdjęciu, które okazało się być reklamą damskiej bielizny. W kampanii marki możemy zobaczyć również byłą dziewczynę Kuby – Annę Muchę pozującą w staniku.

Kuba Wojewódzki drwi z Fabijańskiego. Aktor szybko się odpłacił

To że słabo gotuję wcale nie znaczy że jestem słaby w kuchni… – napisał rozochocony Kuba.

Fani natychmiast zauważyli szczegół, którego stylistyka znacznie odbiegała od kontekstu całej sytuacji. Mowa o podłużnym przedmiocie ze zblurowanym wizerunkiem Miłosiernego Jezusa, który można zobaczyć w lewym rogu zdjęcia. Pod postem natychmiast zaroiło się od komentarzy.

  • Ty jesteś ateistą więc co Jezus robi nad twoja głową???
  • Czemu twarz Jezuska jest zamazana?
  • Kuba, robisz to w kuchni przy obrazku świętym? To tak jakbyś był w trzech osobach! Świntuch!

Kuba próbował odpierać ataki fanów. Znaleźli się też tacy, którzy sugerowali, że mieszkanie nie należy do Wojewódzkiego. Jednak wystrój wnętrza zgadza się z tym, co mogliśmy wcześniej oglądać na Instagramie showmena.

Kuba Wojewódzki udostępnił NAGIE zdjęcie swojej partnerki? CUDO – piszą fani

Podoba wam się minimalistyczna zabudowa kuchni?

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Obsessive Lingerie (@obsessivelingerie)

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki, fot. Baranowski Michał/AKPA

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki, fot. Gałązka/AKPA