Kylie Jenner (23 l.) od kiedy została mamą zmieniła swoje priorytety. Jennerka urodziła córkę, Stormi Webster, której ojcem jest jej były partner – raper Travis Scott. Mimo, że nie są razem, obydwoje dzielą się opieką nad córką – jednak to Kylie jest osobą, która spędza więcej czasu z dzieckiem. Miliarderka zdradziła, że chce powiększyć rodzinę w przyszłości!

Syn Kourtney Kardashian; Mason Disick podbija Tik Tok’a parodią Kylie Jenner

Ile dzieci chce mieć Kylie Jenner?

Kylie Jenner zaszokowała cały świat, gdy udało się jej utrzymać pierwszą ciążę w tajemnicy. Jennerka zniknęła na jakiś czas z mediów i nie publikowała zdjęć sylwetki, co wywołało plotki. Co by o niej nie pisać, udało się jej przechytrzyć fotoreporterów a to, że została mamą ogłosiła na własnych zasadach.

Od tamtego czasu Kylie chętnie pokazuje jak rośnie jej córka. Jennerka rozpieszcza dziewczynkę, która od najmłodszych lat wychowywana jest w luksusach. Mimo wszystko widać, że Kylie chce jak najlepiej dla Stormi.

Wczoraj pisaliśmy o ulubionych, kosmetycznych trikach Kylie, dzięki którym zawsze wychodzi idealnie na zdjęciach. Jennerka w najnowszym wideo pokazała, jak maluje Kim Kardashian. Podczas makijażu, siostry postanowiły po odpowiadać na pytania od fanów, by urozmaicić filmik. Jedno z nich dotyczyło tego, ile dzieci chce mieć miliarderka.

Kylie zawsze mówiła, że zależy jej na dużej rodzinie. Tym razem również powtórzyła swoje słowa i przyznała, że 4 dzieci byłaby idealna. Pod tym względem chce być podobna do Kim, która wychowuje tyle dzieci. Kardashianka jest matką North (6 l.), Saint (4 l.), Chicago (2 l.) i Psalma (8 miesięcy).

Widzę siebie na pewno mając czworo dzieci – odpowiedziała Jenner, ale dodała, że ​​nie jest pewna, kiedy się to wydarzy

To już wiemy, że Kylie planuje powiększyć rodzinę. Pozostaje kwestia tego, kiedy i z kim Jennerka zdecyduje się na ten krok.

Kylie Jenner z córką Stormi Webster na Instagramie:

Widzicie ją w roli matki 4 dzieci?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner kopiuje swoją mamę. W nowej fryzurze wygląda zupełnie jak Kris

Kylie Jenner maluje Kim i zdradza triki, dzięki którym wygląda jak insta-girl (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Kylie Jenner SCHUDŁA! Zapewniła, że każdego dnia WALCZY o formę na LATO; w tym stroju to widać (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet

Wybierz, jak się dzisiaj czujesz :)

1

2

3

4

5

Kylie Jenner Travis Scott

Fot.Forum, Mega Agency.

Kylie Jenner

Kylie Jenner na premierze filmu Netflix Travis Scott ” Look Mom I can Fly” Fot: Forum, Mega Agency

Kylie Jenner

Fot.Forum, Backgrid UK