Maciej Kurzajewski WYLECI z TVP?! Jest komentarz specjalisty
Po wyborach 15 października pomimo procentowej wygranej PiSu-u, nowy rząd najprawdopodobniej stworzy Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Lewica.
Nieoczekiwana zmiana partii rządzącej wywołała prawdziwy popłoch w stacji TVP, którą dotychczas Prawo i Sprawiedliwość traktowało jak swoją własną tubę propagandową i narzędzie do niszczenia opozycji. Oczy Polaków zwróciły się w stronę dziennikarzy Telewizji Polskiej, którym grozi nagła utrata pracy, a w mediach typowane są już najbardziej zagrożone nazwiska.
Teraz internauci zastanawiają się czy wśród nich będzie pracujący z Katarzyną Cichopek w “Pytaniu na śniadanie” Maciej Kurzajewski.
Magdalena Ogórek OPUSZCZA kraj! Zdradza, czy powodem są zmiany w TVP
Maciej Kurzajewski straci pracę w TVP? Specjalista ocenia
Cichopek i Kurzajewski dopiero co powrócili do PnŚ po miesiącu nieobecności. Pracownicy stacji spekulowali, czy ich nieoczekiwane zniknięcie ma coś wspólnego ze zbliżającymi się wyborami i chęcią wymazania się na jakiś czas z pamięci Polaków oraz polityków. Jak informował Fakt, para była wpisana w grafik na początku października, jednak Cichopek poprosiła o zmiany na trzy dni przed wyborami:
Poprosili o przesunięcie ich dyżuru. Niektórzy zaczęli mówić, że się przyczaili i nie chcieli prowadzić programu tuż przed wyborami – ujawnił informator “Faktu”.
Ostatecznie “Kurzopki” poprowadzili czwartkowe wydanie “Pytania na śniadanie” 19 października. I choć fani cieszyli się na powrót swoich ulubieńców, wielu internautów zastanawia się, czy parze, a w szczególności Maciejowi Kurzajewskiemu, grozi utrata pracy w TVP w ramach zbliżających się zmian.
POPŁOCH i grobowa atmosfera w TVP po wyborach! „Nie wiedzą, co mówić na antenie”
Teraz jego szansę na pozostanie w Telewizji Polskiej ocenił medioznawca dr hab. Piotr Drzewiecki, który w rozmowie z Przeglądem Sportowym zdradził, że dziennikarz powinien obawiać się o posadę ze względu na swoje konserwatywne poglądy i hipokryzję:
Są postacie, których pozostanie będzie wywoływać kontrowersje. Myślę przykładowo o Macieju Kurzajewskim. Manifestował konserwatywny styl życia, zgodny z polityką partii, ale kłóciło się to z jego prywatnym postępowaniem, romansem i rozpadem małżeństwa, o którym wiemy z portali. Nie interesuje mnie jego życie prywatne, ale mimo wszystko wpływa to na jego wizerunek. Na ten dysonans, hipokryzję ludzie będą zwracać uwagę.
Martwicie się o dalsze losy Macieja?
Katarzyna Cichopek na urodzinowej wycieczce z Kurzajewskim. Ile romantycznych zdjęć!
![]()
Maciek Kurzajewski pozuje z synami i wnuczką. Paulina Smaszcz reaguje!










