We wtorek emitowano odcinek Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek-Majdan. To chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych odcinków show, bo jeszcze do niedawna pomiędzy gwiazdorami trwał zażarty konflikt.

Małgorzata Rozenek zdradza, w czym jest zła: „Życie towarzyskie mi nie wychodzi”

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki znany jest z mocnych pytań, czy takie też zadał Małgorzacie Rozenek? Dziennikarz nie zawahał się powiedzieć, że dowiedział się od ich wspólnych znajomych z branży, że największą wadą Rozenek jest gadulstwo. Gwiazda potwierdziła.

Następnie Kuba zapytał, czy to prawda, że na pierwszej randce Małgorzata powiedziałaś do Radka: „jedziemy do ciebie”?

Tak to prawda i pojechaliśmy. To było tak, że jak Radosław podszedł do mnie, żeby poprosić o numer telefonu, robiło się zamieszanie i w naszą stronę zaczęli biec fotoreporterzy. Ja sobie pomyślałam: „odejdź, bo zaraz zrobią z ciebie mojego trzeciego męża” – wspomina.

Małgorzata Rozenek mówi o dziecku Kuby Wojewódzkiego!

Zdradza, że Majdan chciał zabrać celebrytkę do hotelu, na co Rozenek się nie zgodziła:

Ja do niego mówię: „Do hotelu? Zwariowałeś?! Czy ty naprawdę myślisz, że potrzebuję zdjęcia, jak wchodzę z tobą do hotelu. Nie ma takiej możliwości. Za kogo ty mnie uważasz. Jedziemy do ciebie – zacytowała swoje słowa Małgosia.
Oficjalnie Małgorzata Rozenek ma 44 lata, ale legenda głosi, że ma zdecydowanie więcej. Wojewódzki oczywiście zapytał się Perfekcyjną o wiek: „od którego momentu ukrywasz swój wiek?”

Urodziłam się w 1978 roku, co oznacza, że mam 44 lata. Choć wszyscy mówią, że od 10 lat mam 44 lat – odpowiedziała gwiazda.

Małgorzata Rozenek tak dobrze jeszcze nigdy nie wyglądała. Po raz pierwszy pod postem ZERO hejtu

Następnie dziennikarz zapytał, czy to prawda, że przerabia swoje zdjęcia na Instagramie. Rozenek potwierdziła:

Tak, przerabiam. Nie jest moją intencją wk***iać ludzi, robię to bez intencjonalnie. Ty jesteś świadomy dlaczego? Ja próbuję się zorientować why! – tłumaczy.

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan Fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan Fot. Piętka Mieszko/AKPA