Małgorzata Rozenek (41 l.) podczas kwarantanny robi to samo, co wielu z nas – sprząta. Na Instagramie pokazała zdjęcia, jak prasuje w domu – fani zaczęli dociekać, dlaczego Radosław jej nie pomaga. Jak to wygląda u nich w domu? Sprawdźcie sami.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje goły brzuch w 7. miesiącu CIĄŻY i pisze, jak ją znosi w tym trudnym czasie

Ciężarna Małgosia Rozenek prasuje piżamy

Małgosia Rozenek niebawem przywita na świecie trzeciego syna. Chętnie udostępnia na Instagramie zdjęcia brzuszka, gdzie podpatruje ją 1,1 mln Internautów! Ostatnimi czasy fani nie są jednak dla niej wyrozumiali. Rozenek została skrytykowana, gdy pokazała zdjęcie psa na stole. Później oberwało się jej za sesję zdjęciową z koniem – a tym razem pod lupę obserwatorzy wzięli męża Gosi, Radosława.

Codzienny makijaż Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ilość użytych produktów przeraża!

Rozenek jest teraz bardzo aktywna w mediach. Okres kwarantanny wykorzystuje do wysprzątania domu. Małgosia udostępniła na swoim profilu zdjęcie, na którym pokazała jak prasuje piżamę. Jak sama przyznała, teraz traktuje prasowanie jak przyjemność a nie przykry obowiązek.

Kwarantanna – czas, kiedy nawet prasowanie staje się pewnego rodzaju przyjemnością, prasowanie spodni od piżamy? Zawsze u #perfekcyjnapanidomu – podpisała zdjęcie Gosia

Fani natychmiast zaczęli dopytywać, dlaczego Radosław nie pomaga jej w obowiązkach. W sekcji komentarzy sam Radzio zabrał głos.

Radek a ty czemu nic nie robisz ?

Jak to nic…? Wczoraj wyłączyłem telewizor – odpisał przekornie Radosław

W jednym z wywiadów Gosia zdradziła jak wygląda podział obowiązków u nich w domu. To ona zajmuje się gotowaniem i sprzątaniem a Radzio robi inne rzeczy. Myślicie, że nie zatrudniła sprzątaczki?

Czujni obserwatorzy wypatrzą wszystko, i tym razem część z Internautów zauważyła, że zmienił się wygląd mieszkania Małgorzaty. Internauci dopytywali, czy zdjęcie było robione już wcześniej, a może celebrytka przerwała domową kwarantannę?

Morze w tle, co w takim razie z akcją zostańmy w domu?

a jak ktoś ma więcej niż jeden dom? – odpisała fance Małgosia

Małgorzata Rozenek podczas kwarantanny prasuje ubrania.

Małgorzata Rozenek, Fot.Instagram/m_rozenek

A Wy lubicie prasować?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ciężarna Rozenek w sesji zdjęciowej z koniem. Wywołała oburzenie

Paparazzi zrobili Małgorzacie Rozenek-Majdan zdjęcia na kwarantannie: „Jeżeli teraz jest źle, to co będzie później?”

Lekarz wychodzący z domu Bena Afflecka pokazał środkowy palec paparazzi, gdy spytali go o koronawirusa