Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od trzech lat starali się o dziecko za pomocą in vitro, ale bezskutecznie. Doszło nawet do dwóch poronień. Gwiazda jeszcze dwa miesiące temu mówiła w wywiadach, że myśli już o adopcji dziecka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz o swojej ciąży: Przyszły Tata zwariował ze szczęścia

Rozenek nawet nie ukrywała, że wydała bardzo dużo pieniędzy na in vitro:

Kiedy wchodzę do kliniki leczenia niepłodności, muszę mieć załadowaną, i to bardzo mocno, kartę kredytową. 15 tys. zł to minimalna kwota jednej procedury i mówimy tu o jednej procedurze, nie o diagnostyce. Badania są bardzo drogie – mówiła w październiku Małgosia.

Nagle w niedzielę jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem. Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Podczas koncertu zespołu IRA przyjaciele Radka Majdana z zespołu oficjalnie ogłosili, że Radosław i jego żona, Małgorzata Rozenek-Majdan, spodziewają się dziecka.

Jak będzie miał na imię syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? Wiele lat temu piłkarz zdradził, jak nazwałby syna

Radek i Małgosia są bardzo szczęśliwi, w końcu po trzech latach batalii udało im się spełnić marzenie. A co na to dziadek – tata gwiazdy?

Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! – powiedział „Faktowi” tata Małgosi.

Dodaje, że to na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzają razem.

Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem – zaznacza Kostrzewski. 

Przypominamy, że Stanisław Kostrzewski był skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości i doradcą Jarosława Kaczyńskiego.

Robert Gardzinski / Forum

Adam Chelstowski / Forum

Małgorzata Rozenek jest już w zaawansowanej ciąży. Znamy PŁEĆ dziecka!

 

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA