Agnieszka Kaczorowska (27 l.) nie tak dawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka i tancerka w bardzo szybkim tempie wróciła do figury sprzed ciąży. Agnieszka wspólnie z mężem postanowiła zostawić córeczkę w domu i pojawili się na czerwonym dywanie. Jej figura powala!

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią na Instagramie. Napisała, co sądzi na ten temat

Agnieszka Kaczorowska z partnerem na ściance

Agnieszka Kaczorowska jako świeżo upieczona mama z pewnością nie może narzekać na zbyt dużo czasu wolnego. W lipcu powitała na świecie córeczkę, Emilkę. Od tamtej pory, gwiazda chętnie dzieli się wspólnymi chwilami z dzieckiem na swoich profilach społecznościowych. Kaczorowska nie ukrywa, że rola matki była najlepszą rzeczą jaka spotkała ją w życiu.

Agnieszka na czerwony dywan przyszła ze swoim życiowym partnerem, Maciejem Pelą. Kaczorowska zdecydowała się na długą kreację w mocnym, niebieskim kolorze od Violi Piekut. Sukienka do ziemi miała odważne wycięcie, odsłaniające jedną nogę. Góra kreacji przypominała delikatny gorset. Agnieszka postawiła na mocniejszy makijaż niż zazwyczaj. Gwiazda w rozmowie z Kozaczkiem, zdradziła, że na co dzień rezygnuje z ciężkiego makijażu, na rzecz delikatnego podkreślenia swojej urody. Jej mąż wybrał klasyczny ale elegancki smoking.

Musimy przyznać, że Agnieszka wyglądała bardzo glamour. Na swoim Instagramie pochwaliła się, że tego dnia urodziny obchodził jej mąż. Para wyglądała kwitnąco. Widać, że naprawdę się kochają.

Agnieszka Kaczorowska

Fot.AKPA

Agnieszka Kaczorowska

fot. AKPA

Ładnie razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska: Ja tych ludzi po prostu blokuję, komentarze kasuję

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie: do Anny Lewandowskiej mi dużo brakuje

Nie uwierzysz, która gwiazda tak zmasakrowała swój biust w za małej sukience! (FOTO)

Agnieszka Kaczorowska

scena z: Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Podlewski/AKPA