Siedzenie w domu może się znudzić. Nawet jeśli, ktoś woli spędzać czas w domu, to lepiej w nim być ze świadomością, że można z niego wyjść. Podczas kwarantanny niekoniecznie jest to możliwe. Każdy kolejny dzień staje się coraz bardziej nudny i kończą się pomysły na to, co można robić w domu.

Anna Lewandowska pokazała swój dom w czasie kwarantanny – ona i Robert organizują Klarze zajęcia

Anna Lewandowska zmęczona kwarantanną?

Okazuje się, że chwile zwątpienia ma także Anna Lewandowska. Trenerka uchodzi za jedną z bardziej pozytywnych osób, a tymczasem i ona ma gorsze momenty. Tym razem nie podzieliła się przepisem, czy pomysłem na zabawę z dzieckiem. Na jej profilu znalazły się smutne przemyślenia.

Doceniam „bycie TU i TERAZ „. Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. (…) Czy aktualna sytuacja pozwoli na pozytywne myślenie o przyszłości? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować – dla własnego zdrowia. Wczoraj miałam przełomowy DZIEŃ – zapytałam KIEDY TO SIĘ SKOŃCZYYYYYYYY?! Pękło we mnie – napisała.

Anna Lewandowska o życiu w Niemczech w dobie koronawirusa. Podjęła decyzję dotyczącą Klary

Choć Anna Lewandowska jest już nieco zmęczona obecną sytuacją, to stara się szukać pozytywów. Wyznała, że ma nadzieję, że każdy z nas będzie mocniej doceniać każdy „normalny” dzień, ale na razie musimy się wykazać cierpliwością.

Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo… Za to z pewnością będziemy jeszcze mocniej doceniać każdy dzień, każdy normalny codzienny dzień… (przynajmniej mam taką nadzieję). (…) Nauczymy się doceniać „normalność”… Musimy JEDNAK sumiennie odrobić lekcję, którą właśnie otrzymaliśmy – napisała.

View this post on Instagram

No dobra ▶️ chwila prawdy? Jak sobie radzicie w DOMU ? Jakie aktywności zapewniacie swoim maluchom? I na koniec, czy macie jakieś REFLEKSJE? …bo ja mam ich wieeeeeeele😎 Doceniam "bycie TU i TERAZ ". Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami? Zastanawia mnie jak radzicie sobie ze stresem? Czy aktualna sytuacja pozwoli na pozytywne myślenie o przyszłości? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować – dla własnego zdrowia. Wczoraj miałam przełomowy DZIEŃ – zapytałam KIEDY TO SIĘ SKOŃCZYYYYYYYY??!! Pękło we mnie. Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo… Za to z pewnością będziemy jeszcze mocniej doceniać każdy dzień, każdy normalny codzienny dzień… (przynajmniej mam taką nadzieję) Teraz skupiam się na tym co będzie kiedy wrócą „zwyczajne dni” – jakie to będzie na nowo WYJĄTKOWE . Kiedy spotkamy sie z blikimi i znajomymi. Kiedy dzieci będą mogły bawić się z innymi dziećmi. Kiedy zobaczymy ludzi w kawiarniach. Kiedy zobaczymy biegające rodziny, bawiące się na placach zabaw. Szczęśliwie wiem, że to, co się teraz dzieje niedługo będzie tylko WSPOMNIENIEM, a najważniejsze, będzie to, że wyjdziemy z tego silniejsi ludzie z innym postrzeganiem świata. Nauczymy się doceniać „normalność”… Musimy JEDNAK sumiennie odrobić lekcję, którą właśnie otrzymaliśmy. ANN❤️ —————— #annalewandowska #day #healthy #positive #home #family #baby

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

5 zdrowotnych trików, których nauczyła nas Anna Lewandowska

Anna Lewandowska szczerze o KORONAWIRUSIE: Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce…

Anna Lewandowska radzi, jak wzmocnić odporność. Fani DZIĘKUJĄ jej za ten post

Anna i Robert Lewandowscy na ściance

Anna i Robert Lewandowscy/fot. AKPA

Anna Lewandowska w morskiej sukience

Anna Lewandowska/fot. Instagram/annalewandowskahpba