Gaspard Ulliel (37 l.) model i aktor został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie po incydencie w ośrodku narciarskim La Rosière we francuskiej Sabaudii.

Śmierć Izabeli z Pszczyny. Są wyniki kontroli NFZ! Nałożono na placówkę ogromną karę

Kolejna strata Hollywood

Gaspard Ulliel, znany z występowania w reklamach perfum Chanel, a także ról filmowych i telewizyjnych, doznał poważnego urazu głowy w wypadku – powiedziały lokalne media. Niestety jego rodzina potwierdziła jego śmierć w dzisiejszym oświadczeniu.

Według doniesień aktor zderzył się z innym narciarzem. Ulliel został przetransportowany samolotem do szpitala w Grenoble. Drugi narciarz, który brał udział w zderzeniu pozostał na stoku, po krótkim opatrzeniu przez medyków.

Kto zawinił?

Obecnie trwa śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, poinformowała prokuratura w Sabaudii. Policjanci górscy podobno reagowali na wiele wypadków w regionie w ostatnich dniach z powodu twardego śniegu i lodu na stokach.

Nie żyje zawodnik PunchDown, Artur „Waluś” Walczak!

Ulliel był jednym z najlepszych aktorów we Francji, który zostawił również swój odcisk w Hollywood. Zagrał m.in. młodego Hannibala Lectera w Hannibal Rising z 2007 roku oraz potentata mody Yvesa Saint Laurenta w biografii Saint Laurent z 2014 roku. Był także gwiazdą nowego serialu Marvel’a Moon Knight, który będzie miał swoją premierę w tym roku. Do tego od lat był twarzą męskiego zapachu Chanel Bleu de Chanel.

Życie prywatne Krzysztofa Kiersznowskiego. Związał się z młodszą o 33-lata kobietą

Gaspard Ulliel Fot. AFPS/MEGA / The Mega Agency / Forum