Blanka Lipińska (35 l.) jest świeżo po rozstaniu z Baronem (36 l.). Fani podejrzewali, że para przechodzi kryzys, po tym gdy pisarka wyjechała na urlop bez muzyka. Lipińska rozdrażniona nie chciała odpowiedzieć Internautom dlaczego nie wypoczywa z ukochanym. Baron przyznał, że potrzebują odpoczynku od siebie a wtedy Blanka potwierdziła, że już nie są parą. Teraz pisarka daje do zrozumienia, że poradziła sobie z zakończeniem związku. Co napisała?

Blanka Lipińska w drodze na kitesurfing chwali się, że odkąd jest sławna wszystko za nią robią

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, gdy wyszło na jaw – że związała się z Baronem, chętnie publikowała romantyczne fotki na Instagramie a w opisie nie brakowało wyznań miłosnych. Uchodzili na ulubioną parę show-biznesu i gdziekolwiek się razem nie pojawiali, to wzbudzali spory szum.

Gdy celebrytka wydała oświadczenie dla „Gali”, w którym potwierdziła rozstanie, fanie nie ukrywali zaskoczenia. Lipińska postanowiła wyjechać na wakacje do Egiptu. Informatorzy zdradzili, że Blanka do końca czekała na Barona na lotnisku, jedna on się nie pojawił.

Pojawiły się NOWE fakty dotyczące rozstania Blanki i Barona. Co się wydarzyło?

Celebrytka wyznała, że nie chce robić szumu wokół rozstania. Nie roztrząsa tego na Instagramie i stara się korzystać z wakacji. Opublikowała nowe zdjęcie, na którym szeroko się uśmiecha podczas kitesurfingu. Opatrzyła je motywacyjnym wpisem.

Znajdź miejsce, w którym zawsze jesteś szczęśliwy z samego faktu, że w nim jesteś. Znajdź pasje, która niezależnie od burzy w Twoim życiu zapewni Ci spokój. Znajdź energię, którą będziesz się karmić, kiedy świat będzie próbował Cię powalić – napisała pisarka.

Blanka Lipińska odpoczywa w Egipcie. Uprawia sporty i stara się nie myśleć o świeżo zakończonym związku, co najwidoczniej się jej udaje. Pisarka rozstała się z Baronem w dużych emocjach, jednak to kitesurfing pozwala jej uporządkować myśli i nastraja ją pozytywnie.

Myślicie, że już przebolała zakończenie związku?

Czy robi dobrą minę do złej gry?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska o noszeniu maseczek. „Nie będę się zastanawiać, jak ja i moja astma wytrzymamy to”

Baron chwilę po rozstaniu z Blanką Lipińską założył konto na Tinderze? Muzyk wyjaśnia

Blanka Lipińska pokazała nowe mieszkanie w „Dzień Dobry TVN”. Wspomina Barona

Blanka Lipińska w szortach i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska w skórzanej mini.

Blanka Lipińska, fot. Gałązka/AKPA.