Natalia Kukulska (44 l.) w bardzo młodym wieku straciła ukochaną mamę. Taka tragedia odbiła na niej piętno, jednak Kukulska postanowiła, że za wszelką cenę będzie przypominać o Anie Jantar i trzyma się swoich postanowień. Natalia opublikowała na Instagramie bardzo szczere i emocjonalne życzenia, z okazji 70 urodzin legendarnej piosenkarki.

Natalia Kukulska pokazała romantyczne zdjęcie z mężem – taka fotka na jej profilu to rzadkość

Natalia Kukulska oddaje hołd zmarłej mamie

Natalia Kukulska bardzo dba o to, by pamięć o jej mamie była cały czas żywa. Wokalistka niedawno wznowiła sprzedać jej biografii a teraz oddała hołd mamie z okazji jej 70. urodzin. Kukulska udostępniła na Instagramie zdjęcie Anny Jantar, która promiennie się uśmiechając pozuje na tle przyrody. Wokalistka pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcie mamy – które zdobyli jej wierni fani z z E-muzeum Anny Jantar.

Przez to, co opublikowała Natalia Kukulska, fani prawie PŁAKALI!

Jak zwykle elegancka i zadbana Jantar pozuje, opierając się o drzewo. Ma na sobie prostą, białą koszulkę i błyszczącą cekinową spódnicę. Po jej stylizacji widać, że moda wraca – i obecnie w najgorętszych trendach można znaleźć rzeczy, które nosiły nasze mamy. Podobieństwo Natalii do sławnej na całym świecie mamy jest uderzające – są praktycznie jak dwie krople wody.

Natalia Kukulska składa mamie wzruszające życzenia urodzinowe:

Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem… bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami – zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego – napisała Kukulska.

View this post on Instagram

Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem… bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami – zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! 🌺🌞🌻❤️🙌☁️

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca! – zakończyła wpis Natalia.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, do której doszło 14 marca 1980 roku w Warszawie.

Fanów wzruszył wpis Natalii w sekcji komentarzy napisali, jak sobie wyobrażają światowej sławy piosenkarkę.

Nadal byłaby młoda i piękna. Sądząc po tym jaką była osobą i jaką osobą jest jej córka pięknie by się starzała.

Śliczne zdjęcie! Zrobione jakby niedawno…

Ja dorastałam na twoich hitach, a utwory twojej mamy poznałam dzięki mojej mamie – czytamy.

A Wy, macie ulubioną piosenkę Anny Jantar?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Kukulska pokazała 15-letnią córkę, Annę. Dziewczyna jest piękna i bardzo podobna do mamy

Natalia Kukulska pokazała jedno z OSTATNICH zdjęć swojej mamy

Kukulska pokazała wpis notesu jej mamy. Dodała go tuż po urodzeniu Natalii